• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2020

TEMMUZ 2020


TEMMUZ 2020

30 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar güne Ay Yay teması ile başlıyoruz bugün arife günü seyahat planları, tatil planları, yolculuklar başlıyor tam Ay temalı bir gündeyiz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
02:54-17:17 Merkür Jüpiter arasındaki gergin enerjisi aklınıza  büyük fikirler ve büyük planlar getirebilir ,kendinizi iyimser ve sosyal hissedebilirsiniz. Birçok fikriniz olabilir ancak bu enerjiden  en iyi şekilde yararlanmak için görüşünüzü daraltmanız gerekebilir çünkü  bu enerji ile ayrıntıları atlama veya gerçekte yapabileceğinizden daha fazlasını ele alabileceğinize inanma eğilimi vardır. Özellikle önemli kararlar veya iş görüşmeleri söz konusu olduğunda, profesyonel yardım alırsanız daha iyi olur. Jüpiter'in şanslı doğası başarı için birçok fırsat getirebilir, ancak açgözlülük veya aşırı güven kayıp veya utanç yaratabilir.
06:33-21:44 Merkür ve Neptün üçgeni yaratıcılığınızı, hayal gücünüzü, hassasiyetinizi ve maneviyatınızı artıran bir transittir. Bu enerji  sayesinde artan hassasiyetiniz; şiir, müzik, yaratıcılık ve dans gibi uyum içeren herhangi bir konu üzerinde  çalışmak için ideal  bir süreci anlatıyor. Tüm iletişim becerileriniz  sevecen ve yumuşak bir etkiye sahiptir bu da başkaları üzerinde  etkili bir şekilde iletişim kurabileceğinizi anlatıyor. Sezgilerimize, hayal gücümüze veya ahlaki duyumuza dayanarak karar verme eğiliminde olabiliriz.
15:12-18:50 Ay ve Mars arasındaki  üçgen açı  ilk hamleyi yapmak ve öncülük etmek için cesaret ve inisiyatif verir. Özellikle ilişkilerde, ne istediğinizi ve nasıl elde edeceğinizi sezgisel olarak bilebileceğiniz bir süreçtir. İyi liderlik nitelikleri ve olumlu tutum, başkalarının desteğini almayı kolaylaştıracaktır. Grup projelerine başlamak için  de iyi bir zamandır.
20:34-22:19 Ay ve Neptün arasındaki gergin enerji  duygusal anlamda karışıklık ve aldanma aldatılma enerjisi verebilir, dikkatli olalım. Sevgiler