• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2020

TEMMUZ 2020


TEMMUZ 2020

31 TEMMUZ 2020 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, herkese iyi bayramlar diliyoruz her gününüz bayram şenliğinde geçsin arkadaşlar. Sabaha karşı 03:07 Ay boşluğa giriyor ,Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
Ay boşlukta olduğu için günümüze belirsiz, kararsız bir modda başlayabiliriz. Bu süreçte önemli girişimlerde bulunmamakta fayda vardır.
Gün boyunca Güneş ve Kiron üçgen açısının verdiği enerji ile çevremizdeki kişilere kendilerini daha güvenli ve rahat bir şekilde hissetmeleri için yardımcı olabiliriz. Bir amaç ya da bir “görev” duygusu ortaya çıkarak güvenimizi artırabilir. Deneyimler ve insanlar aracılığıyla öğrenme ve büyüme arzusu, ilişkilerin ve problem çözmenin geliştirilmesine şifa olur.
14:58 Ay Oğlak burcuna giriş yapıyor, 2,5 gün bu burçta seyahat edecek. Bu süreçte organizasyon yeteneğimiz artabilir. Aynı zamanda dar bir bakış açısında olabilir, inatçılık yapabiliriz. Ay Oğlak burcunda iken cilt ve tırnak bakımı yaptırmak iyi sonuçlar verebilir. Bugünlerde dizlerimizi fazla zorlamamamız gerekir bu yüzden uzun yürüyüşlerden kaçınmalısınız. İlişkilerimizde ise daha mesafeli ve soğuk olabiliriz. Aile büyükleri ile ilgili konular gündeme gelebilir bugün bayram aile büyüklerinizi sosyal mesafenizi koruyarak sevindirebilirsiniz. Tekrar herkese iyi bayramlar, sevgiler.