• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

TEMMUZ AYI
Temmuz ayına baktığımızda ilk haftası biraz zorlu geçeceğe benziyor Mars, Uranüs ve Satürn arasındaki T kare açı kalıbı etkisini sürdürüyor bu yüzden ani gelişen beklenmedik sert olaylar söz  konusu olabilir; doğal afetler; yangınlar, deprem , heyelan, hava şartlarında beklenmedik gelişmeler ve bunun sonucunda tarım sektöründe  de bir takım zararlar ortaya çıkabilir. Bu ilk hafta gökyüzünde bu kadar sert etkiler varken kişisel olarak  daha dikkatli olmamız gerekir. 10 Temmuz’da Yengeç burcunda bir Yeniay yaşayacağız, ev yuva aile konuları gündemimizde olacak. 11 Temmuz ‘da Merkür  Yengeç burcuna giriyor, daha duygusal düşünmeye başlayacağız. 22 Temmuz’da Venüs  Başak burcuna giriyor yine aynı gün Güneş Aslan burcuna giriyor. 24 Temmuz ‘da  Kova burcunda bir Dolunay var, hayatımızda toplumsal olaylar  bizi etkileyebilir. 28 Temmuz’da  Merkür Aslan burcuna giriyor  bu süreç biraz daha eğlenmeye vakit  ayıracağız yine aynı gün Jüpiter  Kova burcunda  geri hareketine başlıyor,29 Temmuz ‘da Mars  Başak burcuna giriyor. Evet şimdi bütün bu etkiler burçları nasıl etkileyecek ?
KOÇ
Temmuz ayının ilk haftası özel hayatınız, aşk ilişkileri, çocuklarınızla olan ilişkileriniz ve sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla zorlanmalar, sıkıntılar söz konusu olabilir. Bu konularla ilgili engeller, tartışmalar ve problemlerle karşılaşabilir, kendinizi daralmış hissedebilirsiniz. Kariyerden gelen gelirlerinizde azalmalar ve parasal anlamda beklenmedik harcamalar yapabilir ve maddi anlamda zorlanabilirsiniz.
Güneş biliyorsunuz  21 Haziran’dan beri Yengeç burcunda , ev, yuva aile, aile bireyleri ile iletişim,  gündeminizdeydi. Aileniz ve ebeveynleriniz ile olmak, onlarla vakit  geçirmek, duygusal olarak onları korumak  odak noktanız olacak. Evinizde değişiklik yapabilir ,tadilat dekorasyonun işleri ile uğraşabilirsiniz, bazılarınız da evden taşınabilir.
10 Temmuz  Yengeç burcundaki Yeniay ile 15 gün boyunca aileniz , ev ve yuva konularında yeni, kararlar, gelişmeler yeni başlangıçlar söz konusu olabilir, bazılarınız evini değiştirebilir, kimileriniz yer yurt değişikliği yapabilir, bazılarınız ise çocuk sahibi olmaya karar verebilir.
22 Temmuz ‘da ise  Güneş Aslan burcuna giriyor. Eğlenme zamanı Koçlar , sportif  ya da  eğlenceli aktiviteler, çocuklarınızla iyi vakit geçirmek, tatile çıkmak  için güzel bir süreç  sizi bekliyor bu konular bu süreçte odak noktanızda olabilir. daha fazla zaman ayırabilirsiniz.
11  Temmuz’da Merkür Yengeç burcuna geçiyor ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar yapma, aile arasında önemli konuların konuşulması, geçmişte yaşanmış olayların tekrar gündeme gelip konuşulması, ev değiştirme veya evde yapılacak değişikliklerin konuşulması ve planlanması gibi durumlar ortaya çıkabilir.
22 Temmuz’da Venüs  ve   Başak burcuna giriyor iş ilişkileri ,  çalışma hayatı iyi olacağı için başarı daha kolay olacaktır. Ortamda huzuru sağlamak, işle ilgili sorunlarda uzlaşma sağlamak mümkündür. Eğer  iş değiştirmiş iseniz  yeni iş yerine kolaylıkla adapte olunabilir. Hastalık ve zayıflıktan belli ölçüde korunabilirsiniz. Bazılarınız çalışma arkadaşlarından birisine aşık olabilir.
24 Temmuz ‘da  Kova burcunda bir Dolunay var, Merkür ve Neptün’ün olumlu enerjilerinin devrede olduğu bu dolunay  ile bugüne kadar süregelen arkadaş çevreniz, sosyal çevrenizle ilgili konularda aydınlanmalar, farkındalıklar yaşayabilir kim dostunuz kim düşmanınız anlayabilirsiniz.
28 Temmuz’da Jüpiter Kova burcunda gerilemeye başlıyor sizlerin kariyeriniz den elde ettiğiniz gelirler, arkadaşlıklarınızı ve sosyal çevrenizi, gelecek hedeflerinizi  yeniden gözden geçirmeniz gereken bir süreçte olacaksınız.
 28 Temmuz’da  Merkür Aslan burcuna giriyor çocuk sahibi olma konusu gündeme gelebilir, konuşulabilir. Çocuklarla iletişim daha fazla olabilir ya da çocuklarınızın eğitimleri ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Aşk ilişkileri  gündeminizde olabilir, sevdiğiniz     7Ukişiden teklif alabilirsiniz. Zihinsel ve sanatsal konularda yaratıcı projeler ortaya koymak, hobilerinizi geliştirmek  için de çok uygun bir zamandır.
29 Temmuz ‘da Mars’ın  Başak burcuna girmesi ile enerjiniz  günlük rutin işlere, çalışma hayatınıza ve sağlık konularına harcanabilir. Bu 2 aylık süreçte iş ve tempo yüksek olabilir, agresyon ve acelecilik de Mars’ın enerjisini barındırdığından olumsuz sonuçlara götürebilir. İş ortamındaki kişilerden ,özellikle astlardan ve çalışanlardan yana sorunlar ortaya çıkabilir. Bitirmek gereken çok sayıda proje olabilir ve  sürekli mücadele etme gerekliliği sinirleri bozabilir. Bazılarınız  girişim yaptığınız  işlerden başarı ile çıkabilirsiniz.