• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER TEMMUZ AYI
Temmuz ayının ilk haftası yakın çevre, ticari konular, kısa yolculuklar, akademik çalışmalar, yabancılarla yapılan işler, medya , tanıtım, pazarlama gibi konularda engeller, tartışmalar ve problemlerle karşılaşabilir, bu durumda ruhsal anlamda sizi  olumsuz etkileyebilir.
Güneş   21 Haziran’dan beri Yengeç burcunda  parasal konular odak noktanızdaydı 22 Temmuz’a kadar da bu alanda olacak bu süreçte para kazanma yolları ve parasal konularla ilgili gündeminiz daha fazla olabilir.
 10 Temmuz  Yengeç burcundaki Yeniay ile 15 gün boyunca maddi konularla ilgili, yeni para kazanma yolları ile ilgili yeni kararlar alabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Finansal hedeflerin belirlenmesi, bütçeler ve diğer makul finansal planlama projeleri gibi şeylerin formüle edilmesine  bu sürede başlayabilir, gelirinizi artırmanın yeni yollarını  keşfederek yeni girişimlerde de bulunabilirsiniz. 
22 Temmuz ‘da ise  Güneş Aslan burcuna giriyor, kısa seyahatler, kısa eğitimler, kardeşler, akrabalar çocukluk arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz bir süreç başlıyor olacak. Fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek  de bu süreçte önemli olacak.  Konuşmalarınız ve yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz.
11  Temmuz’da Merkür  de Yengeç burcuna geçiyor sahip olduğunuz  kaynakları iyi kullanıp değerlendirebileceğiniz ve finansal  becerinizi  daha iyi kullanabileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Finansal  konulara pratik çözümler bulabilir, gelirinizi  ve  maddi kaynaklarınızı  artırmak için yeni yollar bulabilirsiniz. Bazılarınız için bu dönemde   iş girişimleri ve ticari konularda teklifler gündeme gelebilir.
22 Temmuz’da Venüs  ve   Başak burcuna giriyor  ev hayatınız ve ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler altında olacaksınız.  Bu dönemde  daha fazla evde vakit geçirmek isteyebilir  veya ailenizin yanındayken kendinizi daha  güvende ve huzurlu hissedebilirsiniz.  Evinizi titizlikle dekore edebilir, evde yeni düzenlemeler  veya estetik dokunuşlar yapabilir, evinizin ortamını güzelleştirmek isteyebilirsiniz.
24 Temmuz ‘da  Kova burcunda bir Dolunay var, Merkür ve Neptün’ün olumlu enerjilerinin devrede olduğu bu dolunay  9.evinizde , geleceğiniz için hedeflerinizi ve isteklerinizi yeniden yönlendirmede size yardımcı olabilir. Yabancılarla yapılan işler, yurt dışı seyahatleri ,akademik eğitim gibi konularda daha önce fark etmediğiniz durumlar netleşebilir . Bu Dolunay boyunca, geleceğinize, size sunulanlara ve hayallerinizi  nasıl gerçekleştireceğinize dair bir fikir edinirsiniz, sanki istediğiniz yol biraz daha netleşiyormuş gibi, bir şeyi tezahür ettirmek için size  bir perspektif kazandırabilir .
28 Temmuz’da Jüpiter Kova burcunda gerilemeye başlıyor yabancılarla yapılan işler, medya, basın, yayın , tanıtım işleri, yurt dışı seyahatleri , uluslararası ticaret, yüksek öğrenim, uzak seyahatler, din ve felsefi konularla ilgili durumları tekrar gözden geçireceğiniz bir süreçte olacaksınız belki bu konularla ilgili geçmişte kaçırdığınız fırsatlar yeniden karşınıza çıkabilir.
 28 Temmuz’da  Merkür Aslan burcu seyahatine başlıyor, fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletme konusunda daha yetkin ve yaratıcı olabilirsiniz. Yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşularla iletişiminiz artabilir, önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için de uygun bir dönemdir. Eğitim almak, vermek, lisan öğrenmek, el becerileriyle ya da ifade becerileriyle ilgili şeyler öğrenmek, seyahat etmek, fikirlerinizi yazmak ve yayınlamak açısından  da çok iyi bir süreçte olacaksınız.
 29 Temmuz ‘da Mars’ın  Başak burcuna girmesi ile enerjiniz ev ve aile hayatına yönelik olacaktır. Aile içinde gerginliklere, tartışma ve kırgınlıklara sebep olabilir. Ayrıca evle ilgili güvenlik tedbirleri almak gerekebilir. Ev kazalarına da açık olunan bir süreçtir. Kimileriniz taşınabilir, kimileriniz  evde değişiklik yapmak amacıyla girişimler yapabilir.