• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ TEMMUZ AYI YORUMLARI
Temmuz ayının ilk haftası alacak verecek işleri, finansal konular , ortaklıklardan gelen gelirlerle ilgili engellemeler , bir takım gecikmeler , beklenmedik durumlar söz konusu olabilir arkadaşlarınızdan veya sosyal çevrenizden kişilerle parasal alışverişlerinizde , ortak maddi beklentilerinizde olumsuz beklenmedik durumlar gerçekleşebilir.
Güneş   21 Haziran’dan beri Yengeç burcunda kendinize olan güveninizin  tavan yaptığı zamanlardasınız. Kendinizi iyi hissettiren şeyleri yapmaya daha istekli olursunuz. Çok daha etkileyici bir canlısınız ve sadece kendiniz olmaya isteklisiniz. Bu, sizin için bir şeyler yapmak, kendinizi ifade etmek ve engel ne olursa olsun istediğinizi yapmak için harika bir zaman.
10 Temmuz  Yengeç burcundaki Yeniay  sizin 1.evinizde, yükselen burcunuzda bu size  güçlü bir etki verir; yeni bir görünüm ya da kendinizi  ifade etme ve sunma gibi, kendinizi  kişisel bir şekilde yeniden keşfetme zamanıdır. Hassas,  duygusal  hissedebilirsiniz, kişisel olarak yoğun duygusal bir zaman. Kendinizi başkalarına nasıl sunduğunuzu düşünün, kişisel alışkanlıklarınızı kendinize olan güveninizi artıracak şekilde değiştirmeye odaklanın ve en iyi  yönünüzü öne çıkarmaya odaklanın, çünkü bu başkaları üzerinde fark edileceğiniz ve kişisel bir izlenim bırakacağınız bir süreç. Başlatmak istediğiniz işleriniz varsa bu 15 günlük dönemde rahat bir akış olabilir.
22 Temmuz ‘da ise  Güneş Aslan burcuna giriyor odak noktanız para olabilir, aniden daha güzel şeylere olan arzunuz canlanır ve savurganlık dürtüsü olabilir! Bu süre zarfında nasıl daha fazla para kazanabileceğinize dair yeni fikirler edinebilirsiniz .  Bütçenizi  iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme kabiliyetiniz de artabilir. Kendi idari becerileriniz,  bilinçli ve iradeli seçimlerinizin yanı sıra, önemli kişiler ya da hayatınızda etkin erkek figürlerinden  gelen destek sayesinde de gelir elde edebilirsiniz ama bu dönemde  başkalarından beklentileriniz yerine, kendi bütçenize, yeteneklerinizden elde edeceği gelire güvenmesinde fayda vardır.
11  Temmuz’da Merkür  de Yengeç burcuna geçiyor Merkür 1. evinizden geçtiğinde, kişisel tepkileriniz hızlanır ve daha zeki ve uyanık olduğunuz izlenimini verirsiniz. Merkür'ün bu geçişinin özellikleri şunlardır: artan merak, entelektüel özgüven, kendini ifade etme ve fikirlerin iletişiminde kolaylık. Komşular, arkadaşlar ve iş arkadaşlarınızla iletişimde bir miktar entelektüel rekabet ve işle ilgili konularda veya entelektüel ilgi duyduğunuz konularda kısa yolculuklar yapma eğilimi olacaktır. Bu dönemde kişisel görünüşünüzün daha çok farkına varacak ve kişisel hedefleriniz ve giyim tarzınız, diyetiniz ve hijyeniniz dahil olmak üzere kişiliğinizi dışa nasıl yansıtacağınız hakkında daha fazla düşüneceksiniz.
22 Temmuz’da Venüs  Başak burcuna giriyor   sosyal aktiviteler, zevkler, aşklar , sanatsal ilişkiler ve iş ile bağlantılı kısa geziler yapmak için en iyi zamanlardır. Kardeşleriniz, komşularınız, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla çok iyi anlaşacaksınız. İletişim çok akıcı olacak ve çok uyumlu bir atmosfer olacak. Kendinizi ifade etme biçiminiz zarafet, incelik ve diplomasi ile dolu olacak. Tanıtım ve tanıtımla bağlantılı halkla ilişkiler ve faaliyetler için harika bir zaman olacak. Hatta medya ile hoş ve verimli bir iletişim bile olabilir. Venüs zor açılar yapıyorsa, tatsızlıktan kaçınmak için samimi veya ikiyüzlü olmayan şeyler söyleyebilirsiniz. Önemsiz şeyler hakkında konuşarak zaman kaybetme eğilimi de olabilir.
24 Temmuz ‘da  Kova burcunda bir Dolunay var, Merkür ve Neptün’ün olumlu enerjilerinin devrede olduğu bu dolunay  başkalarından gelen maddi kaynaklar, ortaklıklar hakkında bazı şeylerin aydınlandığı zamanlardır. Para ile ilgili konularda bir takım kararlar alabilirsiniz, artık yeni bir finansal düzenleme zamanı olabilir.
28 Temmuz’da Jüpiter Kova burcunda gerilemeye başlıyor  başkalarından gelen kaynakları, mali bütçenizi ,ortak konularla ilgili durumları tekrar gözden geçireceğiniz bir süreçte olacaksınız belki bu konularla ilgili geçmişte kaçırdığınız fırsatlar yeniden karşınıza çıkabilir, maddi konular daha fazla ön plana çıkabilir.
 28 Temmuz’da  Merkür Aslan burcu seyahatine başlıyor, yaklaşık bir aylık bu süreçte, sahip olduğunuz kaynakları iyi değerlendirebilme, parayı idare edebilme ve para kazanma becerisini daha iyi kullanabilme şansı artacaktır. Gelirini ve kişisel maddi kaynaklarını artırmak için yeni yollar bulabilirsiniz.  Tabii parasal konuları iyi organize etmek, planlı hareket etmek ve harcamalarda akıllıca davranmak gerekebilir.  
29 Temmuz ‘da Mars’ın  Başak burcuna girmesi Yakın çevre ile ilgili ilişkilerde hareketlenme olur. Yakınlarla ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir. Fikirlerinizi  güçlü bir şekilde ortaya koyma arzunuz artar. Aynı fikri paylaşmayan kişilerle tartışmalar çıkabilir . Kazalara açık bir süreçtir araba kullanırken dikkat edilmesi gerekebilir, aynı zamanda eğitim kısa seyahatler yapabilir, kısa eğitimler alabilirsiniz.