• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR TEMMUZ AYI YORUMLARI
Temmuz ayının ilk haftası  her türlü ilişkilerinizde , özel hayatınızda bir takım gecikmeler , beklenmedik durumlar söz konusu olabilir bu yüzden bir takım kararlar almamaya çalışın , ruh sağlığınız ve fiziksel sağlığınız bu ilişkilerde yaşanılan sıkıntılardan etkilenebilir. İşinizle ilgili konularda gecikmeler, sıkıntılar, problemler olabilir bir takım ani değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz ama   işler istediğiniz gibi gitmeyebilir bu yüzden  akışta olmaya özen göstermelisiniz.
Güneş   21 Haziran’dan beri Yengeç burcunda ve   sizin kontrol dışı alanınızda harekete etmekte bu yüzde 22 Temmuz’a kadar harekete geçmenin ve bir takım kararlar  almanın mümkün olamadığı  , harekete geçmek için henüz erken olduğu bir süreçte olacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmadan önce, üzerinde uğraştığınız konuları pekiştirilmelisiniz.  Kararlarınızı aceleye getirmek bir takım gereksiz kayıplara sebep olabilir. Sağlıkla ilgili konulara da özen gösterilmelisiniz.  Yüzleşmeniz ve devam etmeniz gereken eski sorunlar ortaya çıkabilir ve daha hassas  , duygusal ve sezgisel olabilirsiniz.  Bu, size ağır gelen yüklerden  kurtulmak ve hayatınızı fiziksel, zihinsel, duygusal veya ruhsal olarak temizlemek için iyi bir zamandır. Özellikle insanların yanında kendinizi bitkin hissedebilirsiniz ve yeniden şarj olmak için yalnız başına daha fazla zaman geçirmeniz gerekebilir. Spot ışığında olmak istemeyecek ve arka planda kalmayı ve insanların dikkatini çekmemeyi tercih edeceksiniz. Ayrıca bu süreçte daha şefkatli ve kendilerine yardım edemeyen insanlara yardım etmek isteyebilirsiniz.
10 Temmuz  Yengeç burcundaki Yeniay  sizin 12. evinizde gerçekleşiyor işinizle ilgili durumları  gözden geçirme, yabancılarla yapılan işlerde bir takım sıkıntılar söz konusu olabilir. Bu dönemde ,  başkaları  arkanızdan çalışabilir, gizli işler çevirebilir bu yüzden yalnız çalışmak avantajlı sonuçlar getirebilir. Anne ile ilgili veya annenizin  kardeşleri ile ilgili bir takım durumlar söz konusu olabilir.
11  Temmuz’da Merkür  de Yengeç burcuna geçiyor   yaklaşık bir ay boyunca  biraz kalabalıktan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle  baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte  kendinizi  dilediğiniz gibi rahat ifade edemeyebilirsiniz.  Bu dönemde çok fazla iç gözlemler de olabilir. Merkür’ün bu alanda olması ile arkanızdan konuşulması, gizli düşmanlar tarafından kulaklarınızın sıkça çınlatılması da söz konusu olabilir . Geçmişle alakalı unutmak istediğiniz  şeyler tekrar karşınıza çıkıp canınızı sıkabilir.
22 Temmuz’da Venüs  Başak burcuna giriyor  bankalarla anlaşmak ve varlıklı insanlardan maddi yardım istemek için çok uygun bir zaman. Çeşitli iş ortaklıklarına başlama ihtimaliniz çok güçlüdür ve çok iyi finansal fırsatlar doğabilir, ancak harcamalarınıza dikkat etmeniz önerilir bu dönemde müsriflik yapabilirsiniz. Venüs ikinci evinizden geçtiğinde ,resim, dans, müzik, heykel gibi her türlü sanatsal ifade size büyük fayda sağlayacaktır. Bankalarla anlaşmak ve varlıklı insanlardan maddi yardım istemek için çok uygun bir zaman. Çeşitli iş ortaklıklarına başlama ihtimaliniz çok güçlüdür ve çok iyi finansal fırsatlar doğabilir, ancak harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
24 Temmuz ‘da  Kova burcunda bir Dolunay var, Merkür ve Neptün’ün olumlu enerjilerinin devrede olduğu bu dolunay  sözleşmelerinize, yapmayı kabul ettiğiniz herhangi bir şeye, imzalı ya da diğer yasal belgelere genellikle farkındalık getirebilir, ortak bir sorumluluk üstlenebileceğiniz ve planlar yapmaya başladığınız bir zamandır. Sık sık ilişkilerimizi, birebir bağlantılarımızı değerlendirebileceğimiz ve karşımızdaki insanların gerçek duygularını ve niyetlerini anlayıp farkına varacağımız zamanlar. Kendi ihtiyaçlarınızla başkalarının ihtiyaçları arasında bir denge kurma, uzlaşma ve müzakere zamanı.
28 Temmuz’da Jüpiter Kova burcunda gerilemeye başlıyor , her türlü ilişkilerinizi, ortaklık, evlilik, yakın arkadaşlar yani kankalarınızla  olan ilişkilerinizi tekrar  gözden geçireceğiniz bir süreçte olacaksınız onlarla olan ilişkilerinizde eski hevesinizin kalmadığını fark edebilirsiniz, belki bu konularla ilgili geçmişte kaçırdığınız fırsatlar yeniden karşınıza çıkabilir. 
 28 Temmuz’da  Merkür Aslan burcu seyahatine başlıyor, yaklaşık bir aylık bu süreçte kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz, organize ikna yeteneğinizi iyi kullanabileceği, sözleriniz ve fikirlerinizle dikkat çekebileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Bu dönemde duygularınızdan ziyade mantığınızla hareket etmek size  daha çok kazandıracaktır çünkü zekânızı her zamankinden daha aktif kullandığınız, iletişimsel konuların daha hızlı akmaya başladığı bir dönem ve önemli konuşmalar, yazılı anlaşmalar yapmak açısından  değerlendirilebilir.
29 Temmuz ‘da Mars’ın  Başak burcunda olacak ve sizlerin   ikinci evinizden geçtiğinde, para ve mülk konusunda daha hırslı hissedeceksiniz ve bunları elde etmek için daha fazla çaba sarf edeceksiniz. Sahip olma arzunuz  oldukça güçlüdür ve hemen sahip olmak istediğiniz için  tedbirsiz ve dürtüsel satın almalar yapmaya meyilli olabilirsiniz. Bunu egonuzu tatmin etmek için yaparsınız, ihtiyacınız olduğu için değil. Bu zamanda sizin için çok gerekli olan maddi şeyleri elde etmenin yolu bu olduğundan, işinizde ve profesyonel işlerinizde genellikle olduğundan daha girişimci olmanız muhtemeldir. Bu aşırılığa yol açarsa, açgözlülüğün eşlik ettiği materyalizme yol açabilir. Mars zor açılar yaparsa hırsızlık tehlikesi olabilir.