• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

5 TEMMUZ- 11 TEMMUZ HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Haftaya Ay Boğa burcunda başlıyoruz, maddi güvencenin ve huzurun önemli olduğu bir haftada olacağız. Sabır ve dayanıklılık gerektiren işler bizim için daha kolay olabilir. Bütçemizi planlamak ve parasal işlerimizle ilgileneceğimiz bir süreçte olacağız. Bu hafta gökyüzü etkilerine baktığımızda Güneş ve Uranüs  uyumlu bir etki gönderiyor olacak bu da bizim bu hafta sürprizle dolu gündemimiz olacağını anlatıyor. Ayrıca hafta genelinde Venüs Satürn karşıtlığı apexinde Uranüs olan bir T-kare oluşturacak bunun da etkilerini hafta boyunca ilişkilerimizde deneyimleyeceğiz. Bu hafta ilişkiler sınanacak arkadaşlar çünkü Venüs ilişkileri Satürn engelleri ve kısıtlamaları anlatır Uranüs’te bu karşıtlığı ,  ilişkilerde  ani beklenmedik olumsuz durumlar yaratacak hatta ilişkilerde kopuşları yaşatacak bir senaryo ile bu karşıtlığı T-kareye çeviriyor. Bu kalıp sabit burçlarda olduğu için bizi daha da zorlayacağa benziyor bu yüzen bu hafta ilişkide bulunduğunuz kişilere karşı daha fazla hoşgörülü ve anlayışlı olmanız gerekebilir .Venüs aynı zamanda parasal durumları da anlattığından maddi konularda da zorluklar, beklenmedik durumlar yaşanabilir. Venüs güzellik ve estetikle de ilgili olduğundan bu hafta boyunca estetik yaptırmayı veya evinizi güzelleştirmeyi  düşünüyorsanız ertelemekte fayda vardır. Salı günü kesinleşecek Merkür Neptün karesi ile de kafa karışıklığı yaşayabiliriz, bu durumda da önemli kararlar verirken hatalara yanılgılara düşebiliriz, dikkatli olalım etkisi birkaç gün sürecek çünkü.  10 Temmuz Cumartesi  Yengeç burcunda Yeniay yaşayacağız bu Yeniay Plüton ile karşıt açıda olacağından iş ilişkileri ve hayatı, kişisel ilişkilerimizde güç çatışmalarının olacağının habercisi , Yeniay’ın Neptün ile olan olumlu açısı ise maneviyatımızı ve birbirimize yardım etmenin önemini anlattığından Plüton’un bu etkisini biraz azaltabilir ama yine de dikkatli olmak biraz egomuzu geri plana çekmekten korkmamak gerek. 11 Temmuz Pazar gecesi  iletişim gezegeni  Merkür Yengeç burcuna  pek rahat etmediği bir alana giriyor, ailevi ilişkilerimizde , alacağımız kararlarda mantığımız yerine duygusal tarafımızı ve sezgilerimizi kullanacağımız bir  sürece giriyor olacağız.
KOÇ
Sevgili Koçlar bu hafta duygularınız ve duygusal esenliğiniz maddi kaynaklarınızla bağlantılıdır. Mali durumunuzda değişiklikler ve dalgalanmalar olabilir. Belki de paranızla tutumlu ve dikkatsiz olmak arasında gidip geliyorsunuz. Yakın çevre, kardeşler , akrabalar ile olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar olabilir, aynı zamanda sağlığınızı ilgilendiren konularda, çalışma hayatınız ve günlük rutin işlerinizin işleyişi ile ilgili yanılgılara düşebilirsiniz, önemli kararlar almamaya özen gösterirseniz iyi olur. Çarşamba , Perşembe aşk ilişkileri , çocuklar, sosyal çevre arkadaşlarla ilişkilerde zorlanmalar yaşayabilirsiniz, bu durumda kendinize olan özgüveninizin sarsılmasına  sebep olabilir. Cumartesi günü ise ailevi konular, ev ve yuvaya ait konularda yeni girişimler, başlangıçlar yapabilirsiniz. Pazar gecesi Merkür Yengeç burcunda, zihinsel çalışma yapmak için yalnızlığa ihtiyacınız olabilir ama aklınız hep  kişisel meselelere, aileye ve sevdiklerinize yönelik olabilir. Zihniniz sık sık ev içi kaygılara ve evinizi, ailenizi ve kişisel geçmişinizi çevreleyen konulara yönelir. Öte yandan, bu transit bazen evinizde yoğun ve belki de telaşlı bir döneme işaret eder. Örneğin, eve iş götürebilir veya bu döngü sırasında insanların sık sık evinize uğradığını görebilirsiniz. 
BOĞA
Sevgili Boğalar bu hafta arzunuz artık dışa dönük olabilir, kendinizi ifade etmek, iç dünyanızı bir şekilde dış dünya da gösterme  ihtiyacı hissedebilirsiniz. Kendinizi daha hassas ve duygusal  hissedebilirsiniz, olayları  çok kişisel algılama eğiliminde olabilirsiniz. Ayrıca kişisel bakım ve güzelleşmeye önem vereceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. Parasal konularla ilgili konularda özellikle arkadaşlarınızdan veya kariyerinizden gelen paralarla ilgili aldanmalar, kafa karışıklığı olabilir bu hafta kimseye borç para vermemeye özen gösterin. Çarşamba ,Perşembe gerek iş yerindeki ilişkilerinizde, gerekse aile bireyleri ile olan ilişkilerinizde zorlanmalar yaşayabilir bu da sizlerin sağlığını etkileyebilir, ses kısıklığı olabilir. Cumartesi günü Yeniay Yengeç burcunda  yakın çevre ,akrabalar, kısa yolculuklar , kısa eğitimler gibi konularda yeni başlangıçlar yapabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. Merkür Pazar gecesi Yengeç burcuna giriyor. Telefonla, e-posta yazmakla, arabayla sık sık kısa yolculuklar yapmak, sohbet etmek,  komşu ve kardeşlerle iletişim kurmak, arkadaş ve akrabaları ziyaret etmek ve evrak işleri yapmak için daha fazla zaman harcayacak ve zihniniz tüm bunlarla daha fazla meşgul olacak .
İKİZLER
Haftaya  yüksek hassasiyetle ve iç dünyanızla bağlantı kurmak için duygusal bir ihtiyaç arzusu ile başlıyorsunuz, sevgili İkizler .Hayalleriniz ve özlemleriniz, kişisel yaratıcılığınız ve duyarlılığınız olduğu  içe dönük bir süreçte olacaksınız. İş yeri ve kariyerinizle ilgili konularda kafa karışıklığı yaşayabilir, üstlerinizle olan iletişiminizde hayal kırıklıkları aldanmalar söz konusu olabilir. Çarşamba ,Perşembe gerek yakın çevre , kardeşler, akrabalarla iletişimde  zorlanmalar yaşayabilir  gerekse eğitim işleri, kısa yolculuklarda engellerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü Yeniay Yengeç burcunda   parasal konular ve parayı kazanmakla ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz, bazılarınız ek bir kazanç elde etmek için yeni bir girişimde bulunabilir. Merkür Pazar gecesi Yengeç burcuna giriyor. Bu, nakit akışınızı, gelirinizi ve kazanma gücünüzü analiz etmek için güçlü bir dönemdir.  Kişisel değerlerin yanı sıra para ve mülke odaklanan bilinçli zihniniz ile bu, yeni para kazanma fikirleri toplamak için güçlü bir dönem olabilir.
YENGEÇ
Haftaya daha güçlü bir sosyal farkındalık ve bir gruba ait olma arzusu ile başlıyorsunuz, arkadaşlarla gezmek, eğlenmek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, etrafınızdakilerin ruh hallerine karşı daha hassassınız ve daha duygusal hisler içinde  olabilirsiniz. Arkanızdan iş çeviren dostlarınız veya  arkadaşlarınız , uzaklarda yaşayan akrabalarınız , yurt dışı konuları, uzak seyahatler sizi hayal kırıklığına uğratabilir ve bu konularla ilgili belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Çarşamba ,Perşembe finansal durumuzla ilgili konularla ilgili dengesizlikler, engeller yaşayabilirsiniz  ve bu durum sosyal çevre ve arkadaş ilişkilerinizi etkileyebilir, beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü Yeniay Yengeç burcunda kendiniz ve sağlığınız , ilişkilerinizle ilgili yeni kararlar alabilir , yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Merkür  de Pazar gecesi Yengeç burcuna giriyor daha önce üzerinde kafa yorduğunuz konular hakkında konuşmaya en meyilli olduğunuz bir dönemdir. Kardeşler, komşular, sınıf arkadaşları ve sıradan arkadaşlarla olan ilişkiler artık hayatınızda daha belirgin hale gelebilir. İlgi alanlarınızı ilerletmek için kelimelerin gücünü kullanmak şimdi sizin için daha iyi sonuçlar verebilir.
ASLAN
Sevgili Aslanlar bu hafta , hayatınızda bir tür düzen ve kontrol oluşturmak, tanınma ve somut başarı elde etmek için daha güçlü bir ihtiyaç duyabilirsiniz.  Hayattaki konumunuzla ilgili hoşnutsuzluk bu hafta daha da fazlalaşabilir. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde, ortaklıktan gelen gelirlerle ilgili konularda yanılgılar, belirsizlikler olabilir bu yüzden bu konularda önemli kararlar almamakta fayda vardır. Çarşamba ,Perşembe mesleğinizi çevreleyen konular veya hayatınızdaki otorite figürleri ön plana çıkabilir, itibarınıza veya başkalarının sizi  nasıl gördüğüne olan duyarlılığınızı çoğalabilir. Her türlü ilişkiler, ortaklık, evlilik konularında gerginlikler, işyerinizde üstleriniz ile olan ilişkilerdeki zorluklar kimilerinizin işten çıkmasın, kimilerinizin ortaklığını veya evliliğini bitirmesine sebep olabilir. Cumartesi günü Yeniay Yengeç burcunda  aile ve ev ile ilgili konuları  gözden geçirme ve fiziksel “pillerini” şarj etme dönemidir. Ama aynı zamanda kişisel ve doğal yatkınlığınıza bağlı olarak bir geri çekilme , sosyal ortamınızdan uzaklaşma , bir tür geri çekilme zamanı da olabilir. Duygusal iç huzuru bulma dürtüsü  daha belirgin olacağından meditatif çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Merkür  de Pazar gecesi Yengeç burcuna giriyor ,bu araştırma, sessizce tefekkür ve meditasyon için iyi bir zamandır; yaratıcı çabalar, özellikle duygularınızı ifade edebileceğiniz  şiir, sanat, oyunculuk ve benzeri diğer faaliyetler gibi yaratıcı görselleştirme becerileri söz konusu olabilir. Düşüncelerinizi bir araya getirmek veya zihinsel olarak üretken olmak için belirli bir miktarda yalnızlığa ihtiyacınız olabilir.
BAŞAK
Sevgili Başaklar, yalnızca fiziksel hareket ve ifade özgürlüğü değil, aynı zamanda zihinsel ve ruhsal özgürlük arzusunda olacağınız bir haftaya giriyorsunuz,  duygusal ihtiyacınız genişleme ve büyümedir aynı zamanda , büyük veya küçük, daha fazla seyahate çıkma veya maceralara atılma eğiliminde olabilirsiniz. Her türlü ilişkiler, ortaklık, evlilik konularında , işyerinizde üstleriniz ile olan ilişkilerde yanlış anlaşılmalar, kafa karışıklıkları ve belirsiz durumlar , yanılgılar, aldanmalar söz konusu olabilir b yüzden önemli kararlar vermemenizde fayda vardır. Çarşamba ,Perşembe çalışma hayatınız ve yanınızda çalışanlarla olan ilişkilerinizde, gerginlikler, ani gelişen olumsuz durumlar yaşayabilirsiniz bu durum işten ayrılmalara sebep olabilir, sağlığınızla ilgili bir takım beklemediğiniz olumsuzlar olabilir, dikkatli olmanızda fayda vardır. Cumartesi günü Yeniay Yengeç burcunda  sosyal çevre, arkadaşlar  iletişim kurma, grup faaliyetleri ve işten kazanılan gelir ile ilişkili alanınızda . Ağ oluşturma, başkalarıyla bağlantı kurma, bir grup projesine veya aktivitesine katılma veya bağları güçlendirme ve iyi niyeti beslemeyi içeren hedefleriniz için başlangıçlar yapabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. Merkür  de Pazar gecesi Yengeç burcuna giriyor, düşüncelerinizi başkalarıyla, arkadaşlarınızla  paylaşmak önem kazanır. Sosyal çevrenizde  özellikle konuşmalarınızla ilgi çekebilirsiniz. Ayrıca, alışılmadık konuyu kavrama ve başkalarının ne söylemeye çalıştığını sezgisel olarak anlama beceriniz size bazı ek puanlar kazandırır! Ayrıca kendi mutluluğunuz ve uzun vadeli hedefleriniz hakkında çok fazla düşünebilir ve derin düşüncelere dalabilirsiniz. 
TERAZİ
Sevgili Teraziler haftaya bütçe ayarlamaları, ortaklıktan gelen konular ,vergi ve sigorta, banka işlemleri ile başlıyorsunuz. Çalışma koşullarınız ve çalışma arkadaşlarınızla ve uzak yerdeki akrabalarınızla ilgili iletişiminizde, tanıtım, pazarlama, yurt dışı konularıyla ilgili konularda iletişimde belirsizlikler, aldanmalar söz konusu olabilir, önemli kararlar almamanızda fayda vardır. Çarşamba Perşembe aşk ilişkileri, çocuklarla ilişkiler, sosyal çevreniz ve özel hobilerinizle ilgili alanlarda gerginlikler, engellemeler söz konusu olabilir bu durum krizler yaşamanıza sebep olabilir. Cumartesi günü Yeniay Yengeç burcunda  ,toplumdaki konumunuza karşı artan hassasiyet ve yapıcı ilerleme hedefleriniz vurgulanabilir, kariyer hedeflerinizle ilgili bir yenilenme ve canlanma duygusu ile yeni iş planları ve hedefler geliştirmek için iyi bir zaman. Merkür  de Pazar gecesi Yengeç burcuna giriyor, kariyeriniz ve işle ilgili konular hakkında çok düşüneceğiniz  veya bu döngü sırasında kariyerinizle ilgili normalden daha fazla iletişim içinde olmanız gerekebilir.  
AKREP
Sevgili Akrepler haftaya ilişkileriniz damga vuruyor, yakın kişisel ve iş ilişkileri  önemli, yakın ilişkileriniz veya ortaklıklarınız hakkında ne düşündüğünüz de önemli olabilir ,uyumlu bir ortam yaratma veya sürdürme ihtiyacı baskın olabilir. Aşk hayatınız ve ortaklaşa gelirler, vergi, bütçe ve ödeme konularında aklınız karışabilir, belirsizlikler , aldanmalar ve yanılgılar yaşayabilirsiniz. Çarşamba Perşembe aile içi ilişkileriniz ve iş ilişkilerinizde beklenmedik engeller, uzlaşmazlıklar kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz bu da ilişkilerinizde kopuşlar yaşamanıza sebep olabilir. Cumartesi günü Yeniay Yengeç burcunda  9.evinizde  yurt dışı seyahatleri, uzun seyahatler, yabancılarla yapılan işler, hedefleriniz ve yaşam amaçlarınızla ilgili yeni kararlar alabilir, başlangıçlar yapabilirsiniz. Merkür  de Pazar gecesi Yengeç burcuna giriyor,  sıradan, pratik işlere odaklanmaktan memnun değilsiniz, zihniniz daha büyük vizyonlara, düşüncelere ve ideallere dönüşebilir. Bu döngü sırasında bilgi tabanınızı genişletmeye açıksınız ,yurt dışı seyahati yapmak, eğitim, akademik çalışmalar yapmak veya uzaktaki yabancı  biriyle iletişim kurmak resmin bir parçası olabilir.
YAY
Sevgili Oğlaklar bu hafta , çalışmaya, sağlığa ve rutine adanmışlık zamanınız. Bu hafta  ayrıntılarla ilgilenmek için duygularınızı bir kenara bırakabilir veya işiniz, sağlığınız ve günlük rutininiz konusunda duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. Aile bireyleri veya özel ilişkilerinizde kafa karışıklığı yaşayabilir, iletişimde yanlış anlaşılmalar olabilir dikkatli olalım ev, aile, evlilik ve ortaklık konularında önemli kararlar almamaya özen göstermeliyiz. Çarşamba Perşembe yakın çevre, kardeşler, akrabalarla olan ilişkilerinizde ve para alışverişleriniz varsa bu konularla ilgili uzlaşmazlık ve zıtlaşmalar, engeller ve kısıtlamalar  söz konusu olabilir bu da sağlığınızı etkileyebilir dikkatli olmanızda fayda vardır. Cumartesi günü Yeniay Yengeç burcunda bir finansal plan, tasarruf planı, kredi almak veya ortaklaşa gelirlerle ilgili  yeni girişimler ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız da okült konulara merak sarabilir bununla ilgili girişimlerde bulunabilir. Merkür  de Pazar gecesi Yengeç burcuna giriyor, bazı finansal planlama ve stratejiler yapmak için mükemmel bir döngüdür. Hassas, mahrem ve ortaklık konulara akıl ve mantıkla yaklaşmanız zor olabilir bu konularda daha duygusal kararlar vermek isteyebilirsiniz.
OĞLAK
Sevgili Oğlaklar bu hafta duyulmak, görülmek ve fark edilmek için duygusal bir güdünüz olacak.  Dinlenme, hobiler, romantizm ,aşk ilişkileri ,çocuklarınızla olan ilişkileriniz  ve size zevk veren her şey bu hafta  her zamankinden daha önemli olabilir. Yanınızda çalışan kişiler, iş arkadaşlarınız ve yakın çevrenizle, kardeş ve akrabalarla  olan iletişiminize dikkat, kafa karışıklığı, yanlış anlamalar, belirsizlikler olabilir, önemli kararalar almamaya özen gösterin lütfen. Çarşamba Perşembe kişisel ve ortaklaşa kazançlarınız konusunda engellerle, ani olumsuz gelişmeler  karşılaşabilirsiniz , uyumsuzluk ve bu kişilerle iletişiminizde sorunlar yaşayabilirsiniz bu durum keyfinizin kaçmasına ,hayattan keyif almamanıza sebep olabilir. Cumartesi günü Yeniay Yengeç burcunda  müzakereler ve diplomasi, yeni ilişkilere başlamak veya mevcut ilişkileri yeniden tanımlamak için uygun bir zamandır. Paylaşım ve ortaklık konuları öne çıkabilir bu konularla ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Merkür  de Pazar gecesi Yengeç burcuna giriyor, kendi düşünceleriniz, başkalarıyla diyalog yoluyla daha net hale gelir. Bu döngü sırasında halkla ilişkiler çalışması, danışmanlık, müzakere yapıyor olabilirsiniz, ortaklar ve en iyi arkadaşlarla iletişimin  önem  kazandığı bir süreç olabilir.
KOVA
Sevgili Kovalar bu hafta aile yakınlarınızla birlikte olmaktan keyif alabilir, onlarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Aşk ilişkileri ve çocuklarla olan iletişimizde yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir, parasal konularda yanılgılar, gereksiz harcamalarda bulunabilirsiniz.  Çarşamba Perşembe ilişkilerinizde uzlaşmazlıklar, engeller, sıkıntılar olabilir bu durum da aile ilişkilerinizin bozulmasına beklenmedik olumsuz gelişmelere sebep olabilir. Cumartesi günü Yeniay Yengeç burcunda  yeni diyet rejimlerinin, sağlıklı rutinlerin ve tatmin edici çalışma programlarının başarıyla başlatılabileceği bir zamanın habercisidir. İşle ilgilenmenin, ayrıntıları ele almanın ve yeniden organize ederek veya yalnızca işinize odaklanmanıza yardımcı olacak görevlerde coşkuyla çalışarak verimliliğinizi artırmak için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Merkür  de Pazar gecesi Yengeç burcuna giriyor, aklınız fikriniz işinizle ilgili  detaylı çalışmaları yapmaya, sağlıkla ilgili konular  veya sağlığınızı iyileştirmenin yollarını araştırmakla meşgul olabilirsiniz. Ayrıca temel becerilerinizi geliştirmeye daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Bazılarınız  iş arkadaşlarıyla daha fazla aktivite yapabilir ve iletişimi daha fazla olabilir.
BALIK
Sevgili Balıklar bu hafta  kısa yolculuklar, telefon görüşmeleri, kardeşler ve akrabalar, yakın çevre ile iletişiminiz yoğun bir tempoda olacak.  Yeni arkadaşlıklar veya bağlantılar kurulabilir. Kendinizi her zamankinden daha fazla konuşurken bulabilirsiniz, hatta bunların çoğu  geçmiş hakkında olabilir. Ev,aile ve aile üyeleri ile olan iletişiminizde bir takım yanlış anlaşılmalar olabilir, ev satın almak isterseniz yanılgılar ve aldanmalar olabilir bu yüzden bu hafta önemli kararlar almamanız önemlidir. Çarşamba Perşembe çalışma hayatınız, iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde engeller, kısıtlamalar , sağlığınızla ilgili beklenmedik zor durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durum yakın çevreniz ile olan ilişkileriniz de zorluklar yaşamanıza sebep olabilir. Cumartesi günü Yeniay Yengeç burcunda, yaratıcılığınız,  kendinizi  ifade etme, her türlü kutlama, aşk ilişkileri, çocuklarla ilgili konularda  yeni başlangıçlar, girişimler söz konusu olabilir. Merkür  de Pazar gecesi Yengeç burcuna giriyor, düşünceleriniz çocuklara, zevklere ,aşka ve romantizmde olacaktır. Şimdi spekülatif girişimleri araştırmaktan keyif alabilirsiniz. Özellikle zihinsel düzeyde başkalarıyla rekabet etmeyi içeren oyunlardan hoşlanırsınız.