• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

4 TEMMUZ 2021 GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Boğa burcundaki seyrine devam ediyor, huzur ve dinginlik, maddi manevi güvencede olmak önemli. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
Mars Uranüs karesi sabah erken saatlerde kesinleşti;  kısıtlamalardan kurtulmak ve otoriteye karşı isyan etmek için güçlü bir etki altında olabiliriz. Sonuçlarına aldırmadan aceleci davranma eğilimi, büyük aksamalara veya çatışmalara yol açabilir,  dürtüsel eylemlerden ve tehlikeli riskler almaktan kaçınmak gerekiyor. Bu etki dikkat ve konsantrasyon eksikliği yaratabileceğinden,  özellikle araç kullanırken , elektrik veya teknoloji ile çalışırken kazalara neden olabilir, dikkatli olmak gerek canlar.
Günün bir diğer etkili enerjisi ise 18:13’te kesinleşecek olan Güneş, Kiron gergin enerjisi sakarlıklara ve kazalara açık davetiye çıkaran bir enerji akışı, hayatımızdaki otorite figürleri ile ilişkilerimizde zorluklar da yaşamamıza sebep olabilir. Bu geçiş aynı zamanda yönümüz, inançlarımız veya amacımız hakkında potansiyel olarak güvensizlik veya belirsizlik uyandırabilir. Kararlarımıza veya ilkelerimize olan güvencimiz ve inancımızda  düşüş olabilir. Bugünün zorlu enerjileri için herkese kolaylıklar diliyoruz,sevgiler.