• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

5 TEMMUZ 2021 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Ay Boğa günüden merhabalar, çalışmayan arkadaşlarımız hayatın rutininden uzaklaşmak , doğa ile baş başa vakit geçirmek veya sevdiğiniz hobilerle uğraşmak bugün keyif verebilir. Ay Boğa günlerinde kulaklar hassas olduğu için bugün sessizliğin sesini dinlemek iyi gelebilir.
Bugün sabah saatlerinde Ay ve Neptün uyumlu birlikteliği bize manevi ve ruhsal anlamda rahat bir akış sunuyor. Aynı zamanda  hassaslaşma, sezgilerde artış görülebilir. Başkalarıyla duygusal anlamda bütünleşme arzusu artabilir bu enerji  bazen duygusal anlamda dağılmaya, aşırı alıngan olmaya sebep olabilir. Depresyon ve tatminsizlik gibi sorunlar yaşanması söz konusu olabilir.
Ay 19:56’da boşluğa giriyor  ertesi gün 04:23’e kadar boşlukta olacak bu süreci yarım kalan her türlü işlerinizi tamamlamak için kullanabilirsiniz.
Gece saatlerinde Güneş Uranüs ile olumlu bir etki  oluşturarak yeni koşullara, fikirlere ve alışılmadık durumlara uyum sağlama isteğimizi harekete geçiriyor. Arkadaşlar veya sosyal çevre  bağlantıları fikirlerimiz , bakış açımız  için aydınlatıcı olabilir. Esnekliği ve yeniliği benimsersek kendimiz için en iyisini yaparız, sorunlara yaratıcı çözümler bulabilir ve mutlu iyileştirmeler yapabilir, farklılığımızı ortaya koyabilir, değişim konusunda heyecanlı olabiliriz.
Venüs ve Ay düğümleri arasındaki olumlu enerji her türlü ilişkilerimizde birlikte hareket etmeye , uzlaşmacı davranmaya yönelik bir enerji veriyor olacak. Gününüz güzel geçsin, sevgiler.