• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER TEMMUZ 2021
10 Temmuz da Yengeç burcundaki Yeniay 10.evinizde gerçekleşecek. İş, kariyer, geleceğe yönelik hedeflerle ilgili konularda ve toplumsal meselelerle ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Tüm bu konularda ilk bebek adımları atmak niyetinizi büyütmek ve hedeflerinize bir adım daha yaklaşmak için çok faydalı olacaktır.
22 Temmuz da Güneş Yengeç Burcundan Aslan burcuna 11.evinize geçiyor. 22 Temmuza kadar Güneş Yengeç burcunda sizlerin 10. Evinizde seyahat ederken odak noktanız, İş, kariyer, geleceğe yönelik hedeflerle ilgili konularda olacaktır. Özellikle 10 Temmuz civarında yeni bir işe başlayabilir, iş başvurusu yapabilir, terfi alabilirsiniz. Güneş 10. evdeyken kariyer alanınızda daha fazla görünür hale gelirsiniz, amirlerinizin, müdürlerinizin takdirini görebilirsiniz.
Ayın 22 sinden sonra ise sosyal hayatınız daha aktif olacaktır. İnsanlardan, arkadaşlarınızdan, sosyal çevrenizden destek görebilirsiniz, genel olarak şanslı bir döneme girmiş olacaksınız. Gelecekle ilgili planlarınızda hiç ummadığınız destekler görebilir, gruplar içinde liderliğinizi daha fazla gösterebilir, herkese kendinizi daha rahat kabul ettirebilirsiniz. Hayatınıza sizi daha sonra destekleyecek, fayda görebileceğiniz insanlar girebilir.
11 Temmuz’da Merkür Yengeç burcuna geçiyor. Merkür’ün Yengeç burcuna geçişiyle önemli konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yapabilirsiniz. Yeni eğitim süreçleri söz konusu olabilir. İşinizle ilgili kısa seyahatlere çıkabilir ya da işinizle ilgili yeni teknikler öğrenmek için eğitimler alabilirsiniz. Patronlarınız ve amirlerinizle iyi bir iletişim kurabilirsiniz ve işinizle ilgili konusunda ehil kişilerden tavsiyeler alabilirsiniz.
22 Temmuz’da Venüs Başak burç seyahatine başlayacak, 12. Evinizdeki bu transit ile ikili ilişkilerinizde ve aşk ilişkilerinizde geçici de olsa sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle yakın ilişki içerisinde bulunduğunuz kişiler tarafında arkanızdan işler çevrilmesi söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda veya ikili ilişkilerinizde kayıplar, yanlış anlaşılmalar, zorlanmalar ve duygularınızı rahat ifade edememe söz konusu olabilir. İçsel çalışmalar yapmak, ruhunuza ve dolayısıyla bedeninize iyi gelecek meditasyon gibi çalışmalar yapmak açısından çok iyi bir transittir.
24 Temmuz ‘da Kova burcunda bir Dolunay var, Merkür ve Neptün’ün olumlu enerjilerinin devrede olduğu bu dolunay da aşk ve cinsellik, çocuklar, yaratıcı becerileriniz, hobileriniz, hayatınızdaki eğlenceli aktiviteler öncelik kazanacaktır. Yoğun bir duygusallık hissedebilirsiniz ve aşk ilişkilerinde her zamankinden çok daha abartılı duygular hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili bazı durumlar sizler için netlik kazanabilir bazen de enerjisini tamamlamış aşklar nihayete erebilir. Bazılarınız içinse çocuklarınızın hayatında önemli gelişmeler, önemli konuşmalar söz konusu olabilir. Çocuklarınızın sağlığı ile ilgili konular da önem kazanabilir.