• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER TEMMUZ 2021
10 Temmuz da Yengeç burcundaki Yeniay 9.evinizde gerçekleşecek. Bu yeniayla birlikte yabancılarla yapılan işler, uzak seyahatler, din, felsefe, eğitimlerle ilgili konular aktif olur ve tüm bu konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hayata bakış açınızdaki değişimler kendisini gösterebilir ve hayata bakış açınızdaki değişimlerle ilgili adımlar atmak için çok uygun bir süreç olacaktır.
22 Temmuz da Güneş Yengeç Burcundan Aslan burcuna geçecek; ayın 22 sine kadar odak noktanız seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konular olabilir. İşini büyütmek isteyen sevgili Akrepler için çok uygun bir süreç olacaktır. İşinizi tanıtabilir ya da işinizi uluslar arası platformlara taşıyabilirsiniz. Bu dönemde hedeflerinizi olabildiğince geniş tutmalı, yeni alanlara doğru yönelmeli ve yeni şanslar denemelisiniz. Kitap yazmak, yayımlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek açısından olumlu etkiler alıyor olacaksınız.
Ayın 22 sinden sonra ise; İş, kariyer, geleceğe yönelik hedeflerle ilgili konulara odaklanacaksınız. Yeni bir işe başlayabilir, iş başvurusu yapabilir, terfi alabilirsiniz. Güneş 10. evdeyken kariyer alanınızda daha fazla görünür hale gelirsiniz, amirlerinizin, müdürlerinizin takdirini görebilirsiniz. Önemli pozisyondaki kişilerden iş ve kariyer konularında veya geleceğe yönelik girişimleriniz konusunda destek alabilirsiniz. Kuvvetli olduğunuz yönlerinizi göstererek takdir toplayabilirsiniz.
11 Temmuz’da Merkür Yengeç burcuna geçiyor. Merkür’ün 9. Evinizdeki seyahati ile yabancılarla yapılan işler, uzak seyahatler, din, felsefe, yayıncılık, medya veya eğitimlerle ilgili konular hakkında önemli görüşmeler, konuşmalar ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Bu dönem perspektifinizi ve bakış açınızı genişletecek konularla ilgilenebilirsiniz. Sizi aydınlatacak, daha iyiye götürecek kişilerle bir arada olabilirsiniz.
22 Temmuz’da Venüs Başak burç seyahatine başlayacak, 11.evinizdeki bu seyahatle birlikte; size hizmet edenlerle, çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz son derece iyi olacaktır ve onlardan fayda görürsünüz. Bu iyi ilişkiler sayesinde daha başarılı olabilirsiniz. Yeni bir işe girdiyseniz bu dönemde yeni işinize kolaylıkla adapte olabilirsiniz. Bu dönemi başkalarına yardım ve hizmet ederek geçirmeniz daha geniş çevrelerde tanınma şansı yaratabilir. Kariyer getirilerinizde artış söz konusu olabilir.
24 Temmuz ‘da Kova burcunda bir Dolunay var, Merkür ve Neptün’ün olumlu enerjilerinin devrede olduğu bu dolunay ile; eviniz, aileniz, ebeveynleriniz, yaşadığınız yer ve gayrimenkullerinizle ilgili konularda gelişmeler olabilir. Ailenizle ilgili konularda netleşen veya ortaya çıkan durumlar söz konusu olabilir. Bu konularda ailenizle konuşarak bir anlaşma ve uzlaşma zemini bulabilirsiniz. Ailenizle ortaklaşa bir hayaliniz gerçekleşebilir veya bu hayalinizle ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Bazılarınız için de gayrimenkul alım ya da satımı ya da bu konuda anlaşma yapmak söz konusu olabilir.
 
28 Temmuz’da Jüpiter Kova burcunda gerilemeye başlıyor. Jüpiterin geri hareketi ile birlikte; ; eviniz, aileniz, ebeveynleriniz, yaşadığınız yer ve gayrimenkullerinizle ilgili konularda geriye dönüp bakmanın ve tüm bu konuları yeniden gözden geçirerek değerlendirmenin zamanı gelmiş demektir. Bazılarınızın geçmişte kaçırdığınız fırsatları tekrar değerlendirme şansları olabilir. Örneğin almak istediğiniz bir gayrimenkulü daha iyi bir fiyata alabilirsiniz ya da daha iyi bir gayrimenkulü istediğiniz fiyata alabilirsiniz.
28 Temmuz’da Merkür Aslan burcuna geçiyor ve sizlerin 10.evinizdeki seyahatine başlıyor. Bu transiti özellikle de işiniz ve kariyerinizle ilgili konularda önemli konuşmalar, yazışmalar ve anlaşmalar yaparak değerlendirebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda eğitimler alarak bilginizi genişletebilir, öğreneceğiniz yeni teknikleri işinizde kullanabilirsiniz. Önemli toplantılarda fikirleriniz ve görüşleriniz dikkat çekebilir.
29 Temmuz ‘da Mars’ın Başak burcuna transiti ile sosyal alanda daha özgür hareket etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Birlikte hareket etmek sizi kazançlı kılacaktır ancak birlikte yapılacak işlerde egoların iyi dengelenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde agresyon ve tartışmalar yaşanabilir. Aranızdaki düşünce farklılıkları arkadaşlarınızla kopuşlara sebebiyet verebilir.