• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR TEMMUZ 2021
10 Temmuz da Yengeç burcundaki Yeniay 8.evinizde gerçekleşecek, bu yeniayla birlikte başkalarıyla birlikte sahip olunan değerler, eşinizin veya ortağınızın gelirleri, alacak verecek konuları, ölüm ve mirasla ilgili konular, metafizik veya okült konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Okült konularla ilgili bir seminere kaydolarak bilginizi geliştirebilir, kredi gibi ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilir ya da miras konularında yapılması gereken işleri başlatabilirsiniz. Ödemeleriniz kapınızı çalar ve bu ödemeleri yapmak durumunda kalabilirsiniz.
22 Temmuz da Güneş Yengeç Burcundan Aslan burcuna geçecek; ayın 22 sine kadar odak noktanız, başkalarıyla birlikte sahip olunan değerler, eşinizin veya ortağınızın gelirleri, alacak verecek konuları, kredi, vergi gibi ödemeler, ölüm ve mirasla ilgili konular, metafizik veya okült konular da olacaktır. Bu dönemde başkalarına bağlı olarak hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Bazılarınız için de tehlikeli ve risk taşıtan durumlar ve ameliyatlar söz konusu olabilir.
Ayın 22 sinden sonra ise; odak noktanız seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konulara kayacaktır. İşini büyütmek isteyen sevgili Yaylar için çok uygun bir süreç olacaktır. İşinizi tanıtabilir ya da işinizi uluslararası platformlara taşıyabilirsiniz. Bu dönemde hedeflerinizi olabildiğince geniş tutmalı, yeni alanlara doğru yönelmeli ve yeni şanslar denemelisiniz. Kitap yazmak, yayımlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek açısından olumlu etkiler alıyor olacaksınız.
11 Temmuz’da Merkür Yengeç burcuna geçiyor. Bu transit parasal konuları konuşmak, planlamak için çok iyi bir zaman dilimidir. Başkalarıyla iş konusunda finansal ortaklıklar yapmak, projelerinize destek bulmak için de uygun bir süreç olacaktır. Projelerinize destek bulabilirsiniz. Ortaklaşa işlerde yaşayabileceğiniz sorunları göz önüne alarak ortaklıkları ilgili her konuyu yazıya dökmek, sözleşmeyi detaylandırmak doğru olacaktır. Kredi gibi talepleriniz için araştırmalar yapmak bu konuda görüşmeler yapmak ve başvurmak için de uygun bir zaman dilimi olacaktır.
22 Temmuz’da Venüs Başak burç seyahatine başlayacak, Venüs’ün kariyer evinizdeki bu seyahati ile birlikte ilişkileriniz sayesinde başarı şansınız artacaktır. Patronlarınızla, amirlerinizle görüşmek zam ya da terfi gibi taleplerinizi yerine getirmek için çok uygun bir süreç olacaktır. Kariyer alanınızda ilişkileriniz daha iyi olacağından başkalarıyla, ekiple çalışmak çok uygun olacaktır.
24 Temmuz ‘da Kova burcunda bir Dolunay var, Merkür ve Neptün’ün olumlu enerjilerinin devrede olduğu bu dolunay ile kardeşleriniz, yakınlarınız, çocukluk arkadaşlarınız ile ilgili konularda farkındalıklar ve netleşen olaylar söz konusu olabilir. Kardeşlerinizin hayalleri ile ilgili konuşabilirsiniz ve hayalleri adına olumlu gelişmeler olabilir ya da yakınlarınızla kurduğunuz hayallerle ilgili olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Diğer taraftan yeni bir eğitime başlamak, kitap yazmak va yayınlamakla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.
28 Temmuz’da Jüpiter Kova burcunda gerilemeye başlıyor. Jüpiterin geri hareketine 3.evinizde devam etmesi ile kardeşleriniz, yakınlarınız ve çocukluk arkadaşlarınızla ilgili konulardaki tutum ve davranışlarınızı, niyetlerinizi ve yaşadıklarınızı gözden geçirmenin ve kendinizi ve ilişkilerinizi güncellemenin zamanının geldiğini gösterir. Yakınlarınızla ilgili inançlarınız gerçekleri gösteriyor mu? Dışarıdan bir göz gibi bakın bakalım! Bazılarınız için de gözden geçirmeniz gereken konular eğitim, seyahatler, çevrenizle iletişim konuları olabilir.
28 Temmuz’da Merkür Aslan burcuna geçiyor ve sizlerin Merkür’ün 9. Evinizdeki seyahati ile yabancılarla yapılan işler, uzak seyahatler, din, felsefe, yayıncılık, medya veya eğitimlerle ilgili konular hakkında önemli görüşmeler, konuşmalar ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Bu dönem perspektifinizi ve bakış açınızı genişletecek konularla ilgilenebilirsiniz. Sizi aydınlatacak, daha iyiye götürecek kişilerle bir arada olabilirsiniz.
29 Temmuz ‘da Mars’ın Başak burcuna transiti ile idealleriniz ve geleceğe yönelik hedeflerinizle ilgili daha fazla mücadele etmeniz gerekir. Girişimcilik ve gözü peklik hayatınızda vurgu kazanır. Motivasyonunuz son derece yüksek olur ancak acelecilik size kayıplar verebilir, dikkat etmelisiniz. Diğer taraftan Mars’ın agresyon yaratan enerjisi üst ve otorite figürleri ile çekişmelere, tartışmalara, kavgalara sebebiyet verebilir. İşten ayrılma ya da çıkarılma söz konusu olabilir.