• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR TEMMUZ 2021
10 Temmuz da Yengeç burcundaki Yeniayla birlikte ilişkilerinizle ilgili, eşiniz ya da ortağınızla ilgili konularda yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Bazılarınız için evliliğe ilk adım olabilir, bazılarınız ortaklık kurabilir ya da başkalarıyla birlikte hareket etmek için adımlar atabilirsiniz.
22 Temmuz da Güneş Yengeç Burcundan Aslan burcuna geçecek;  Ayın 22 sine kadar hayatınızda ikili ilişkiler dikkat çekici olacaktır. Eşinize, partnerinize ya da ortaklığınıza odaklanabilirsiniz ya da yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Hayatınıza tanınmış, önemli, insanların dikkatini çeken insanlar girebilir. Başkalarıyla hareket etmek sizi kazançlı çıkaracaktır. İlişkide bulunduğunuz kişilerin ihtiyaçlarına odaklanabilir, onlara destek verebilirsiniz. Evlilik gündeme gelebilir.
Ayın 22 sinden sonra odak noktanız, başkalarıyla birlikte sahip olunan değerler, eşinizin veya ortağınızın gelirleri, alacak verecek konuları, kredi, vergi gibi ödemeler, ölüm ve mirasla ilgili konular, metafizik veya okült konular da olacaktır. Bu dönemde başkalarına bağlı olarak hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Bazılarınız için de tehlikeli ve risk taşıtan durumlar ve ameliyatlar söz konusu olabilir.
11 Temmuz’da Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte önemli anlaşmalar gündeminize gelebilir. Bazılarınız için bu anlaşmalar evlilikle ilgili olurken bazılarınız için de yeni bir ortaklıkla ilgili olabilir. Başkalarıyla birlikte hareket etmek, ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak sizi kazançlı kılacaktır. Bu süreçte yakınlarınızdan haberler alabilir, onlarla iletişime geçebilirsiniz.
22 Temmuz’da Venüs Başak burç seyahatine başlayacak, ilişkileriniz sayesinde yurtdışı bağlantılı işlerde başarı sağlayabilirsiniz. İşinizi ve kendinizi tanıtmak için çok iyi bir transit olacaktır. İşinizle ilgili aradığınız desteği bulabilirsiniz. Yabancılarla ve uzak akrabalarla ilişkileriniz açısından da son derece olumlu bir transittir. Eğitim almak ve vermek, seminerler düzenlemek, kitap yazmak ya yayımlamak konularında da destekleyici olan bu transitle tüm bu konularda başarı sağlayabilirsiniz.
24 Temmuz ‘da Kova burcunda bir Dolunay var, Merkür ve Neptün’ün olumlu enerjilerinin devrede olduğu bu dolunay ile finansal konularla ilgili netleşen ve tamamlanan durumlar söz konusu olabilir. Bu dolunay size finansal olarak ne durumda olduğunuzu ve finansal hayallerinizin neresinde olduğunuzu gösterebilir. Bu konularda konuşmak, anlaşmalar yapmak sizi kazançlı çıkarabilir. Finansal farkındalığınız sorunlarınızı çözmeniz açısından da son derece önemli olacaktır.
28 Temmuz’da Jüpiter Kova burcunda gerilemeye başlıyor, 2.evinideki bu gerileme ile finansal durumunuzla ilgili konuları tekrar gözden geçirmek, neyi doğru neyi yanlış yaptığınızı, ne kadar kazanabildiğinizi ve de ne kadar harcadığınızı fark etmelisiniz. Bazılarınız için de kaçırdığınız finansal fırsatların tekrar karşınıza çıktığı veya alamadığınız alacaklarınızı alabildiğiniz bir dönem olacaktır.
28 Temmuz’da Merkür Aslan burcuna geçiyor ve sizlerin 8. Evinizde seyahat edecek. Bu transit parasal konuları konuşmak, planlamak için çok iyi bir zaman dilimidir. Başkalarıyla iş konusunda finansal ortaklıklar yapmak, projelerinize destek bulmak için de uygun bir süreç olacaktır. Projelerinize destek bulabilirsiniz. Ortaklaşa işlerde yaşayabileceğiniz sorunları göz önüne alarak ortaklıkları ilgili her konuyu yazıya dökmek, sözleşmeyi detaylandırmak doğru olacaktır. Kredi gibi talepleriniz için araştırmalar yapmak bu konuda görüşmeler yapmak ve başvurmak için de uygun bir zaman dilimi olacaktır.
29 Temmuz ‘da Mars’ın Başak burcuna transiti ile seyahatler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret, eğitim, yayıncılık ve yasal konularda daha fazla mücadele edebilir ve bu konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu dönemi hedeflerinizi gözden geçirip ne yapmanız gerektiğini planlayarak değerlendirebilirsiniz. Ne istediğinizi bilmek ve kararlı olmak sizi kazançlı çıkaracaktır. Dikkat edilmesi gereken aceleci  ve tartışmacı tavırlardan kaçınmak olacaktır.