• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR TEMMUZ 2021
10 Temmuz da Yengeç burcundaki Yeniayla birlikte günlük ve rutin işler, sorumluluklar, halledilmesi gereken konularla ilgili, iş ve sorumluluklarla ilgili, iş alanınız ve ekip arkadaşlarınızla ilgili ve sağlığınızla ilgili konularda yeni adımlar atmanın, yeni başlangıçlar yapmanın zamanı gelmiş demektir. Bazılarınız için yeni bir iş ya da yeni bir ekip arkadaşının işe başlaması bazılarınız için de yeni sorumluluklar üstlenmek, yeni rutinlere geçiş yapmak söz konusu olabilir.
22 Temmuz da Güneş Yengeç Burcundan Aslan burcuna geçecek; Ayın 22 sine kadar odak noktanız, günlük ve rutin işler, sorumluluklar, halledilmesi gereken konular, iş ve sorumluluklar, iş alanınız ve ekip arkadaşlarınızla ilgili ve sağlığınızla ilgili konular da olacaktır. Güneş’in 6. Ev geçişi günlük rutin işlerinizi arttıracaktır, işlere yetişmekte zorluk çekebilirsiniz. Ancak iş alanınızda fark ediliyor ve ekip arkadaşlarınız tarafından takdir göreceğiniz, işinizle ilgili önemli kişilerle tanışabileceğiniz bir dönem olacaktır.
Ayın 22 sinden sonra hayatınızda ikili ilişkiler dikkat çekici olacaktır. Eşinize, partnerinize ya da ortaklığınıza odaklanabilirsiniz ya da yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Hayatınıza tanınmış, önemli, insanların dikkatini çeken insanlar girebilir. Başkalarıyla hareket etmek sizi kazançlı çıkaracaktır. İlişkide bulunduğunuz kişilerin ihtiyaçlarına odaklanabilir, onlara destek verebilirsiniz. Evlilik gündeme gelebilir.
11 Temmuz’da Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesi ile işinizle, günlük ve rutin işlerle ilgili, sorumluluklar, halledilmesi gereken konular ve sağlığınızla ilgili konularda konuşmalar, bilgi paylaşımları, anlaşmalar yapabilirsiniz. İş başvurularında bulunabilir, iş sözleşmeleri yapabilirsiniz. Çalışanlarınızın becerilerinden faydalanabileceğiniz, çalışanlarınızla iyi ilişkiler kurabileceğiniz, iş ortamınızı iyi organize edebileceğiniz, günlük işleri derleyip toplayabileceğiniz bir dönem olacaktır. İşle ilgili sorunları çözebilir, sağlığınızla ilgili tetkikler yaptırabilirsiniz.
22 Temmuz’da Venüs Başak burç seyahatine başlayacak, ilişkileriniz sayesinde parasal konulara çözümler getirebilirsiniz. Alacak verecek konularının son derece aktif olacağı bu dönemde, başkalarından gelen gelirler ile eşinizin ya da ortağınızın gelirlerinde artışlar olabileceği gibi beklenmedik ödemeleriniz de söz konusu olabilir. Okült ve ölüm ötesi konuların ilginiz artabilir, meditasyon gibi çalışmalar yapmak için de çok uygun bir transittir.
24 Temmuz ‘da Kova burcunda bir Dolunay var, Merkür ve Neptün’ün olumlu enerjilerinin devrede olduğu bu dolunay ile kişisel ihtiyaçlarınız, hayata bakış açınız, dış görünüşünüzle ilgili konular, ilişkilerinizle ilgili konularda netleşen, tamamlanan olaylar ve durumlar ortaya çıkacaktır. Hayallerinizle ilgili net adımlar atabilir, bu konularda konuşabilir, akıl alabilir ve sözleşme ya da anlaşmalar yapabilirsiniz.
28 Temmuz’da Jüpiter Kova burcunda gerilemeye başlıyor, yükselen burcunuzda gerçekleşecek bu gerileme ile birlikte hayata karşı duruşunuzu, hayat bakış açınızı, şans ve fırsatlarınızı ne kadar kullanabildiğinizi, hayattaki motivasyonlarınızı gözden geçirmenin ve bu hayatın neresinde durduğunuzun farkına varmanın zamanı gelmiş demektir. İnançlarınızı ve felsefenizi sorgularken sizi neler daha iyiye ve en yüksek versiyonunuza taşıyacak, dönüp bunlara bakmanız gerekecektir.
28 Temmuz’da Merkür’ün Aslan burcuna sizlerin 7. Evinize geçmesiyle birlikte önemli anlaşmalar gündeminize gelebilir. Bazılarınız için bu anlaşmalar evlilikle ilgili olurken bazılarınız için de yeni bir ortaklıkla ilgili olabilir. Başkalarıyla birlikte hareket etmek, ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak sizi kazançlı kılacaktır. Bu süreçte yakınlarınızdan haberler alabilir, onlarla iletişime geçebilirsiniz.
29 Temmuz ‘da Mars’ın Başak burcuna transiti ile ortaklaşa sahip olunan değerler, ortaklık gelirlerinizde, mali tablonuzda yani gelir ve giderlerinizde hareketlenme olacaktır. Enerjinizi ve eforunuzu mali tablonuzu dengelemek için harcayabilirsiniz. Bazılarınız için miras konuları aktif olabilir, ancak miras paylaşımlarda sıkıntılar ve gerginlikler ya da tam olarak hak ettiğinizi alamamak söz konusu olabilir. Alacaklarınız tahsil etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Mars’ın 8. Evden transiti sırasında tehlikeli ve riskli kazalara son derece dikkat etmek gerekir.