• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR TEMMUZ 2021
10 Temmuz da Yengeç burcundaki Yeniayla birlikte aşk ve cinsellik, çocuklar, yaratıcı yönleriniz, hobileriniz, riskli yatırımlar gibi konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Duygularınızın son derece çoşkulu olacağı bu yeniayla birlikte yeni bir aşk ilişkisine başlayabilirsiniz. Çocuklarınızın gündemleri ile ilgili konulara eğilebilir onlarla ilgili büyütmek istediğiniz konularda ilk adımları atıp, planlarınızı devreye sokabilirsiniz.
22 Temmuz da Güneş Yengeç Burcundan Aslan burcuna geçecek, Ayın 22 sine kadar aşk ve cinsellik, çocuklar, yaratıcı yönleriniz, hobileriniz, riskli yatırımlar gibi konular hayatınızda öncelik kazanacaktır. Bu süreçte sanatsal yeteneklerinizi daha çok sergileyebilir ve bu becerilerinizle ilgili takdir toplayabilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni gelişmeler olabileceği gibi yeni bir aşka da yelken açabilirsiniz. Çocukları olan Balık ve Yükselen Balıkların ise gündemleri çocukları ile ilgili konular olacaktır, bu nedenle çocuklarla ilgili girişimler yapmak açısından çok iyi bir transittir. Diğer yandan Güneş’in 5. Evden geçişi ‘’Kendine Vakit Ayırma Zamanı’’dır. Bu nedenle hobilerinizle ya da keyif aldığınız aktivitelerle vakit geçirmelisiniz.
Ayın 22 sinden sonra odak noktanız, günlük ve rutin işler, sorumluluklar, halledilmesi gereken konular, iş ve sorumluluklar, iş alanınız ve ekip arkadaşlarınızla ilgili ve sağlığınızla ilgili konular da olacaktır. Güneş’in 6. Ev geçişi günlük rutin işlerinizi arttıracaktır, işlere yetişmekte zorluk çekebilirsiniz. Ancak iş alanınızda fark ediliyor ve ekip arkadaşlarınız tarafından takdir göreceğiniz, işinizle ilgili önemli kişilerle tanışabileceğiniz bir dönem olacaktır.
11 Temmuz’da Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesi ile de çocuklarla ilgili konularda konuşmalar, araştırmalar yapabilirsiniz. Mesala çocuk sahibi olma konusu gündeme gelebilir ve bu konu konuşulabilir. Bu yönde kararlar alabilirsiniz. Çocuklarınızla iletişim açısında iyi bir transittir, onlarla iyi anlaşabilirsiniz ve onları ikna edebilme yeteneğiniz artacaktır. Sevdiğiniz kişi ile ilgili haberler alabilirsiniz. BU transit evlilik teklifi almak için de evlilik teklif etmek için de çok uygun bir transittir.
22 Temmuz’da Venüs Başak burcu seyahatine başlayacak, bu transit ile birlikte, ikili ilişkiler dikkat çekici olacaktır. İlişkilerinizde daha uyumlu olacağınız ve ilişkilerinizde sevginin başrolde olacağı bir süreç olacaktır. Eşinizle, partnerinizle ya da ortaklığınızla olan sorunları çözebilir, uzlaşma sağlayabilirsiniz. Yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Başkalarıyla hareket etmek sizi kazançlı çıkaracaktır. İlişkide bulunduğunuz kişilerin ihtiyaçlarına odaklanabilir, onlara destek verebilirsiniz. Evlilik gündeme gelebilir.
24 Temmuz ‘da Kova burcunda bir Dolunay var, Merkür ve Neptün’ün olumlu enerjilerinin devrede olduğu bu dolunay ile hayallerinizle ilgili imgelemeler yapabilir, meditasyon gibi çalışmalarla ruhunuzu ve dolayısıyla bedeninizi iyileştirebilir, dinlenebilirsiniz. Diğer taraftan ne kadar iyi etkiler alsa da 12. Evinizde gerçekleşecek bu dolunayda ruhsal olarak zorlanabilirsiniz. Kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Bazılarınız için de bu dolunay sağlık sorunlarının görünür hale gelmesi anlamına gelir. Hastanelerde şifa arayabilrsiniz.
28 Temmuz’da Jüpiter Kova burcunda gerilemeye başlıyor, 12. Evinizdeki bu gerileme ile özellikle de ruhsal olarak kendinizi nasıl hissettiğiniz ve yaptığınız nelerin ruhunuza iyi geldiğini nelerin ise sizi şifalandırmak yerine yorduğunu ve yaraladığını gözden geçirmeniz gereken bir zaman dilimi başlamış olacaktır. Diğer yandan gelecekle ilgili planlarınızı yapabilmek adına geçmişten çıkardığınız dersleri değerlendirebilirsiniz.
28 Temmuz’da Merkür’ün Aslan burcuna sizlerin 6. Evinize geçişi ile; işinizle, günlük ve rutin işlerle ilgili, sorumluluklar, halledilmesi gereken konular ve sağlığınızla ilgili konularda konuşmalar, bilgi paylaşımları, anlaşmalar yapabilirsiniz. İş başvurularında bulunabilir, iş sözleşmeleri yapabilirsiniz. Çalışanlarınızın becerilerinden faydalanabileceğiniz, çalışanlarınızla iyi ilişkiler kurabileceğiniz, iş ortamınızı iyi organize edebileceğiniz, günlük işleri derleyip toplayabileceğiniz bir dönem olacaktır. İşle ilgili sorunları çözebilir, sağlığınızla ilgili tetkikler yaptırabilirsiniz.
29 Temmuz ‘da Mars’ın Başak burcuna transiti ile de bütün enerjiniz ve eforunuz ikili ilişkilere kayacaktır. Evlilik ve ortaklık gibi konularda hareketlilik görülebilir. İlişkilerinizde aceleci ve riskli kararlar alabilirsiniz ve bu kararlar ilişkilerinizde kopuşlara, agresyona ve çekişmelere sebep olabilir. İlişkilerinizde rekabet düzeyi artabilir. Davalar  bazen de taşınma söz konusu olabilir.