• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

10 TEMMUZ 2021  GÖKYÜZÜNDEN MESAYINIZ VAR
YENGEÇ BURCUNDA YENİAY
Merhabalar, bugün  sabah 04 : 16 da Yengeç burcunda 18°’de  Yeniay yaşayacağız, bu yüzden 15 gün boyunca gündemimiz aile ,ev ,yuva, duygusal yoğunluk, beslenme , yeme-içme, nostalji, güvenlik, ebeveynlerimiz , kadınlar, çocuklar ve onların güvenliği ile ilgili  konular olacak. Hassas ve maneviyatımızın güçlü olduğu, anaç duygularımızın arttığı bir süreçte olacağız. Yeniay  öz bakım hedeflerimize ve duygusal ihtiyaçlarımıza öncelik vermemizi istiyor olacak. Evlilik , aile olmak, çocuk sahibi olmak, ev alımı, ev dekorasyon işleri, vatan ,milliyet duygularımız   bu dönemde daha yoğun olabilir. Yeniay an haritasında 2.evde gerçekleştiği için parasal , maddi konularda da güvende olmak isteyebiliriz bu konularda beklenmedik , ani sürpriz gelişmeler olabilir.  Aynı zamanda Yengeç burcundaki Yeniay ile birlikte, hem kollektif hem de bireysel düzeyde artık bize hizmet etmeyen gerçekliğimizdeki sınırlamaları ve eski yapıları serbest bırakarak kendimizi  korumayı destekleyen yeni bir gerçekliğe girmemiz de isteniyor olacak. Yeni ay, Balık burcunda geri giden ruhsal ve manevi  Neptün ile  güçlü olumlu bir açı oluşturuyor. Bu bağlantı, artık hayatımızda kalmaması gereken şeylere bir doz gerçeklik ve netlik getiriyor. Neptün, aynı zamanda illüzyon gezegenidir ve geriye doğru hareket ettiğinde, daha önce yüz yüze gelememiş olabileceğimiz gerçekleri ortaya çıkarabilir. Aynı zamanda Oğlak burcunda geri giden  Plüton'da Yeniay ile karşıt bir durumda ve bu aynı zamanda bizi baskı altına alan şeylerden uzaklaşmaya teşvik ediyor. Yeniay aynı zamanda  beklenmedik olaylar , yenilik, teknoloji ve değişimin hükümdarı Uranüs  ile süper tatlı bir bağlantı kuracak ve evlerimiz ve ailelerimiz söz konusu olduğunda yapmak istediğimiz değişiklikleri kolaylaştırmak için bize  sürprizler, destekler sağlama potansiyeline sahip olacak.
Fakat  Yeniay zamanı,  hala sabit burçlardaki T-Karenin enerjileri de bizi etkiliyor olacak yani Mars –Venüs kavuşumu , Satürn ile karşıt açıda  ve Uranüs’e kare yaparak  her türlü ilişkilerde  bir kırılma noktasına veya  son noktaya ulaşmamız için biz tetikliyor olacak  ve  sonunda bizi adım atmaya ve yollarımızı değiştirmeye zorlayabilir ve  büyük atılımlara da yol açabilir. T-Kareler harekete ilham verme eğilimindedir, ancak bu eylem bazen bir duvara itilme hissi veya hayal kırıklığı yoluyla yaratılır. Yeni Ay'ın altında bu enerjiyi hissediyorsanız, içinizdeki korkusuz savaşçıyla nasıl bağlantı kurabileceğinizi düşünün. Kendinize şu soruyu sorarak da rehberlik bulabilirsiniz: Korku yerine sevgiyle nasıl yol gösterebilirim,
yol alabilirim ? 
Yeniay’da an haritası yükseleninin yöneticisi  Merkür Polaris ve Betelgeuse yıldızı ile birleşiyor bu sabit yıldızlar yukarıda bahsettiğimiz T-kare’nin olumsuz etkileri, ilişkilerdeki zorluklara Betelgeuse ile çözüm üretebilecek  ve ilişkilerde pürüzsüz başarı sağlarken Polaris ile yolumuzu yönümüzü   yeni yöntemlerle  bulacağımızı anlatıyor.
Genel olarak, Temmuz Yengeç Yeniayı, biraz gerginlik yaratsa da  aynı zamanda bize iyileştirici atılımlar sunar, korkularımızı aşmamız ve sevgiyle yol almamız için bize ilham verir. Bu Yeni Ay'ın enerjilerini nasıl hissederseniz hissedin, kendinizi sevmenin, kendinizi beslemenin ve kendinizi evinizde hissetmenin ve şimdi gelen bu yeni sürprizlerin  destekleyici  olduğunu unutmayın.
Sağlık açısından baktığımızda mide, göğüs kafesi  ve göğüsler , safra kesesi, pankreas hassas olabilir, bu yüzden beslenme konularına dikkat etmemiz gerekebilir. Ay Yengeç burcundayken akciğer de hassas olabilir, içki ve sigara tüketimine dikkat  etmeliyiz. Midemizin yoğun çalıştığı bu süreçte hafif yiyecekler yemek daha iyi olacaktır böylelikle mide yanmaları şikayetiniz olmayabilir. Yeniay’ın yükselen burçlara etkisini www . astrodanismanlik.com sitemizden Temmuz ayı burç yorumlarından okuyabilirsiniz. Hepimiz için güzel gelişmelerin ve başlangıçların olacağı bir dönem olsun sevgiler.