• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

MERKÜR   SU GRUBUNDAN YENGEÇ'TE  “NOSTALGIA DAYS ”
11 Temmuz 2021  saat 23:35’te  Merkür Yengeç burcu seyahati başlıyor, ve 27 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda olacak. Merkür Yengeç burcunda olduğunda  iletişim daha incelikli , hassas, duygusal, sezgisel olacaktır. Konuşulan söze güvenmek yerine, daha sezgisel ve duygusal temelli olup mantıklı kararlar vermek yerine, duygusal kararlar vermek, hislerimize  güvenerek karar Vermek isteyebiliriz.
Yengeç ev ve köklerimizle ilgili her şeyi sevdiğinden, önümüzdeki birkaç hafta boyunca biraz daha nostaljik hissetmeyi ve kimin ,  neyin  bizi  güvende hissettirdiğine daha fazla dikkat edebiliriz.  Merkür Yengeç'teyken  sevdiklerimizle ve aile üyelerimizle  daha fazla takılmak isteyebiliriz. Arkadaşlarımız  ve ailemizle olan iletişiminizde eski günleri yad edebilir daha nostaljik takılabiliriz, onlara  daha fazla şefkat gösterir ve onları en iyi nasıl destekleyebileceğimizi düşünüyor olabiliriz.
Yengeç geçmişe bakmayı sevdiğinden, kendimizi daha genç olduğumuz günleri anarken de bulabiliriz. Eski okul  yıllıkları , aile fotoğrafları ortaya çıkabilir, hafızalar tazelenir ve anılar yad edilebilir.
Yengeç, su elementine ait olduğu için sessiz ve duygusal ,karamsar ve kuşkucu bir burçtur. Bu nedenle, önümüzdeki birkaç hafta içinde daha duygusal, kuşkucu, karamsar olabilir, duygularımızı yürekten , içten samimi ve  yaptığımız konuşmalar daha dokunaklı olabilir. Bu süreçte şiir, roman, şarkı sözü yazmak için çok kolay ilham alabileceğimiz bir süreçte olabiliriz. Bu seyahatin yükselen burçlara etkisini www.astrodanismanlik.com Temmuz ayı burç yorumlarından okuyabilirsiniz, sevgiler.