• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

12-18  TEMMUZ HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Hafta Ay Aslan enerjisi ile başlıyor dışa dönük , sosyalleşmek , organize olmak, yaratıcılığımızı ve yönetken tarafımızı göstermek   isteyeceğimiz ve gökyüzünün  bize destek vereceği  bir haftada olacağız.  Odağımızda romantik  aşk ilişkileri ,  çocuklar, hobilerimiz, yaratıcı ve sanatsal çalışmalar , tatil planları, hayattan keyif almak için yapılacak aktiviteler olabilir. Bu hafta  tüm sosyal etkinlikler, sanatsal ve sportif faaliyetler için güzel bir süreç olabilir ayrıca yaratıcılık gerektiren konular için eyleme geçme enerjisi veren  uygun bir dönem olabilir. Kutlama yapmak, eğlencelere katılmak, aile ile  vakit geçirmek için olumlu zamanlardır. Birine sürpriz yaparak şımartabilir , onu memnun edecek ince düşünülmüş bir jest yapabiliriz. Bu hafta  kırmızı ve turuncu  kıyafetler giyebilir altın ya da imitasyon altın takılar takabilir, saçlarınız için bakım , kesim, boyama işlemlerini halledebilirsiniz. Sağlık açısından ise  kan dolaşımımız hızlanabilir, kalp çarpıntıları artabilir bu durum da uykusuz gecelere sebep olabilir. Bu hafta kalbi yoracak hareketlerden sakınmak gerekir.
Ay Salı günü Başak burcuna geçecek ve Perşembe akşam saatlerine kadar  Başak burcunda olacak  , iletişim, pratik  yapılacak işler, analiz ve eleştiri , günlük rutinler ve sağlık konuları gündemimizde olacak. Perşembe akşam saatlerinde Ay Terazi burcuna giriyor olacak ve  Cumartesi gecesine kadar Terazi burcunda olacak bu kez gündemimiz ilişkiler, ilişkilerde  denge önemli olacak ,estetik, güzellik , adalet ve maddi konularda gündemimizde olacak. Hafta sonu ise Ay Akrep burcu seyahatine başlayacak ilişkilerde tutku ön planda olacak ve hislerimiz, algılarımız daha aktif bir hale gelecek, ödemeler, mali konular, vergi sigorta , prim gibi konular gündemimizde olacak .
Bu haftanın  Gezegen hareketlerine bakacak olursak; Pazartesi Merkür Jüpiter uyumlu enerjisi yabancılarla yapılan ticaret, uluslararası ilişkiler, eğitim, akademik çalışmalar , yolculuklar, hukuksal konular, medya, yayıncılık, tanıtım, pazarlama ,hayat amaçlarımızı içeren konularla ilgili güzel başarılar ve gelişmelerin  söz konusu olabileceğini anlatıyor. Salı günü kesinleşen Aslan burcundaki Venüs ve Mars kavuşumu ise  haftaya aşkın  damgasını vuruyor, aşk, tutku ve  zorlanmalar olabilir. Güneş ve Neptün uyumlu enerjisi Perşembe günü manevi anlamda rahatlatıcı bir etki sunarken Pazar günü Güneş Plüton karşıtlığı etkin kimselerle kimlik savaşları ve mücadeleler kendi kimliğimizi ortaya koyarken zorlanmalarla karşı karşıya kalacağımızı anlatıyor.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR
Haftaya  aşk ilişkileri, yaratıcılık gerektiren işler, borsa, spekülasyon içeren işlerle ve çocuklarla ilgili konularla başlıyorsunuz. Pazartesi günü  ev ve ailevi konularda gelişmeler söz konusu olabilir, ev alımı, satımı ve gayrimenkul konularında gelişmeler , sanatsal yaratıcı çalışmalar ve aşk hayatınızda gelişmeler olabilir. Salı günü Ay Başak burcunda olacak, çalışma hayatı ve günlük rutin işler, evcil hayvanınız varsa onunla ilgili konular  ,sağlık ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Yine Salı günü Venüs ve Mars bir arada  ve Aslan'da  kavuşum yapıyor  , bu kozmik buluşma ile  aşk ve tutku ile romantizmin tadına varabilirsiniz  yaratıcılığınızın da artacağı bir süreçtir ama Mars’tan dolayı da bir takım sürtüşmeler olabilir.  Çarşamba günü   maddi konularla ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Güneş, 14 Temmuz'da Neptün ile üçgen açı yapacak ve iç benliğiniz hakkında iyi hissedeceksiniz. Bu hayatınızın her alanına yansır. Pazar günü  Güneş Plüton'la karşı karşıt açıda olacak ve  kişisel hedeflerinizle  ilgili duygularınızın değiştiğini fark edebilirsiniz. Ailenizle ilişkilerinizde güç çatışmalarına girmemeye çalışın.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR
Sevgili Boğalar bu hafta eviniz, aileniz ve yuvanıza ait konular gündeminizde olabilir, yakın çevrenizle ilgili planlar, evde arkadaşlarınızı ve yakınlarınızı ağırlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden iyi bir destek alabilirsiniz. 12 Temmuz'da Venüs ve Mars arasındaki buluşma,  ailenizle genel ilişkilerinizi geliştirecektir.  Güneş, 14 Temmuz civarında Neptün'ü üçgen açı yapacak ve arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz için size ilham verecek. Pazar günü Güneş Plüton ile karşı karşıya geleceği için  kendinizi çevrenizden kopuk hissedebilir ve hafta sonunu yalnız geçirmeyi tercih edebilirsiniz.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
Yakın çevre iletişim konuları ve kardeşler, akrabalar ile yapacağınız kısa yolculuklar  bu hafta daha fazla gündeminizde olabilir . İletişim, eğitim konuları ile ilgili, işinizle ilgili , maddi konularla ilgili bu hafta  daha fazla fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.  Venüs ve Mars, 12 Temmuz'da ateşli Aslan burcunda  buluşuyor, yakın çevre ile olan ilişkileriniz, eğitim, ticari konulardaki iletişiminizde  ikna gücünüz eşsiz olacak. Güneş 14 Temmuz'da Neptün ile üçgen açı yaptığında, sonunda doğru finansal yolda olduğunuzu hissedeceksiniz. Pazar günü Güneş ve Plüton'un  karşı karşıya gelmesi ile maddi konularda ,  başkalarından gelen kaynaklarla ilgili   konularda egonuzu iyi dengelemeli ve en büyük gücünüzün kendinize olan inancınız olduğunu unutmamalısınız. .
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER
Haftaya mali konular, bütçe ile ilgili konularla giriyorsunuz sevgili Yengeçler . Önemli  kararlarınız, planlarınız  , yabancılarla yapılan işlerden, seyahatlerden, uzaklarda yaşayan kişilerden  yana güzel gelişmelere gelişmeler söz konusu olabilir. Venüs ve Mars 12 Temmuz'da Aslan'da buluştuğunda, kişisel mali durumunuzla ilgili  daha motive olacak mali konularla ilgili harekete geçeceksiniz. motive hissedeceksiniz. Parasal konularda risk almak isteyebilirsiniz ama daha dikkatli olmalı fazla risk almamaya ve fazla para harcamamaya özen göstermelisiniz.   Güneş’in , 14 Temmuz'da  Güneş ile Neptün’ün  uyumlu enerjisi ile parasal konularda  sezgileriniz güçlenebilir, uzaklarda yaşayan akrabalarınızdan manevi destekler alabilirsiniz.  Güneş Pazar günü Plüton'a karşıt açıda olacağı için her türlü ilişkilerinizde güç çekişmeleri, ego savaşları olabilir, dikkatli olmalısınız..
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR
Sevgili Aslanlar bu hafta dikkatler üzerinizde olacak insanları etkileme gücünüzde artış olacak, yapacağınız işler ve alacağınız kararlar ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. . İş hayatınızla ilgili alacağınız kararlardan yana şanslı olacaksınız. 12 Temmuz'daki Venüs-Mars kavuşumu sizden kendinize gelmenizi istiyor. Arzu ettiğiniz şeyin peşinden gitmek için ekstra kararlı olmanız için gökyüzü sizi destekliyor olacak ve artık değeri olmayan veya kalbinizdeki tutkuyu ateşleyen her şeyi akışına bırakacaksınız. Güneş, 14 Temmuz’da  Neptün ile üçgen açı yapacak ve sizler içsel anlamda kendinizle bağlantı kurmak, kendi kabuğunuzda size iyi gelen ve manevi anlamda sizi  rahatlatan  bir süreçte olacaksınız. Pazar günü Güneş Plüton'la karşı karşıyayken, günlük yaşamınızın köklü bir dönüşüme ihtiyacı olduğunu fark edebilirsiniz. Aniden iş değiştirmek veya daha sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamak isteyebilirsiniz.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR
Sevgili Başaklar bu hafta duygusal olarak kendinizi  dış dünyadan soyutlama ihtiyacı hissedebilir, yalnız kalmak ve daha çok kendi iç dünyanıza yönelik ruhsal bir takım çalışmalar yapabileceğiniz  bir süreçte olabilirsiniz.  Geri planda ilgilendiğiniz konular gündeminizde yoğun bir şekilde olacaktır. Aynı zamanda bu dönemde kontrol edemeyeceğiniz  birçok konu gündeme gelebilir. İkili ve özel ilişkilerinizle ilgili güzel gelişmeler de söz konusu olabilir. 12 Temmuz'da Venüs ve Mars kavuşumu  Aslan burcunda  ve hayatınızı değiştirecek bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Perşembe günü  Güneş, Neptün'e harika bir açı yapacak ve yakın arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle takılma havasında olacaksınız, onlardan manevi destek alabilirsiniz . Pazar günü  Güneş, Plüton'a karşıt bir enerji içinde olacak  ve eğlenmek için yapmak istediklerinizle ,arkadaşlarınızın yapmak istedikleri arasında bir denge bulmanız gerekebilir arkadaşlarla olan ilişkilerinizde ego çatışmalarına dikkat etmelisiniz.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
Sevgili Teraziler bu haftaya gündeminizde arkadaşlar, sosyal çevre ve kariyerinizden elde edeceğiniz gelirler , umutlar ve hayallerinizi  gerçekleştirme arzusu ile başlıyorsunuz. Sosyal çevre ve arkadaşlardan  destek görmeniz  mümkün olabilir, geleceğe yönelik planlarınızı  gözden geçirmekle ilgili bir güdünüz olabilir fakat bu noktada objektif kararlar almakta zorlanabilirsiniz. İş ve kariyerle ilgili güzel gelişmeler Pazartesi günü olabilir. Perşembe . günü Güneş,  Neptün ile destekleyici bir enerji veriyor olacak  ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için  fazla mesai yapabilirsiniz, bunu yaparken zorlanırsanız kendinize kısa molalar vermeyi unutmayın. Pazar günü  Güneş, Plüton'a karşıt açıda olacak  size yakın olan bazı kişilerin hedeflerinizi desteklememesi canınızı sıkabilir. Aile üyeleri veya ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizde sorunlar olabilir, güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz, dikkatli olun. Aslında  kendi içinizde gücünüzü bulacak  ve başarılı olmak için herkesin duygusal desteğine ihtiyacınız olmadığının farkına varacaksınız  sevgili Teraziler kendi gücünüze inanmalısınız.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER
Bu haftaya gündeminizde kariyerinize  dair konular odağında  başlayacak, mesleki açıdan duygusal çalkantıların olabileceği gibi bir karar alırken duygusal yaklaşımlar sergilemeniz  söz konusu olabilir. Aile  büyükleri ya da otorite figürleri ile yakınlık kurma ihtiyacında olabilirsiniz sevgili Akrepler. Sevdiğiniz kişi ile sosyal ortamlarda birlikte olmak için iyi bir dönemde olacaksınız. 12 Temmuz'da Venüs ve Mars kavuşumu ile kariyeriniz veya statünüzle ilgili  arzu ettiğiniz bir fırsat kapınıza gelebilir. Şansınız, onu ele geçirmek için doğru miktarda tutku ve hırsa sahip olmanızdır. Perşembe  günü  Güneş, Neptün ile uyumlu bir enerji veriyor olacak  ve yaratıcılığınız başka bir seviyede olacak . Pazar günü Güneş,  Plüton'a karşıt açıda olduğunda  karşı karşıya olduğunuz engellerin aşırı farkında olacaksınız, ancak bunların üstesinden gelmeye de hazır olacaksınız sevgili Akrepler.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR
Sevgili Yaylar, bu hafta gündeminizde farklı kültürler, yurt dışı konuları veya eğitime dair konular yer alacak.  Akademik, hukuksal veya felsefi çalışmalar için bir girişimde bulunma isteği doğabilir. Kültürel, astrolojik ve evrensel konulara dair yapılacak çalışmalar bu süreçte fayda sağlayabilir,  yeni bir şeyleri keşfetmek amaçlı yapılacak bir seyahat planı ruhsal olarak oldukça besleyici olabilir.  Venüs ve Mars, 12 Temmuz'da Aslan burcunda  kavuşumda olacaklar,  bilgeliğinizi etrafınızdakilerle paylaşmak için iyi bir zaman, başkalarına sağlayabileceğiniz yardım  katlanarak artabilir. Yurt dışı seyahatlerinde veya uzak yerlerde, akademik çalışmalarda aşk karşınıza çıkabilir. Perşembe günü Güneş, Neptün ile üçgen açı yapıyor ve duygularınızı dengelemenize yardımcı oluyor. Pazar günü   Güneş Plüton'la karşıt açıda olacak ve finansal konular yüzünden , harcamalarınız yüzünden sevdiğiniz kişi ile aranızda güç çekişmeleri olabilir.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR
Sevgili Oğlaklar bu hafta gündeminizde  eşinizin ya da başkalarının finansal kaynakları, gelirler ve ödemeler ile ilgili konular olacaktır. Bu dönemde finansal giriş çıkışlar hızlanabilir. Bu konularla ilgili güzel gelişmeler , şans ve fırsatlar olabilir.  Bu süreç kendi manevi dünyanıza yolculuk yapmak açısından da değerlendirilebilir. Metafiziksel konulara yönelmek, ruhsal çalışmalar yapmak ve inziva için uygun bir dönemdir.  Venüs ve Mars, 12 Temmuz'da Aslan burcunda kavuşumda  kendinizi  ortaklı işlerden yana şanslı  ve güçlü hissedebilirsiniz. Perşembe  günü Güneş Neptün ile üçgen açı yapacak ve duygularınızı kolaylıkla ifade edebileceksiniz bugün sevdiğiniz kişiye aşkınızı ilan etmek , iş yerinde toplantılar yapmak iyi sonuçlar getirebilir. i. Pazar günü, Güneş'in Plüton'a karşıt açısı ile her türlü ilişkilerinizde baskı ve zorlanmalar, ego çekişmeleri yaşayabilirsiniz, dikkatli olmakta fayda var.  
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR
Sevgili Kovalar, bu haftaya her türlü  ikili ilişkilerinizde duygusal yaklaşım sergileyebilir, odağınızda daha çok ortaklıklarınız ve evliliğiniz  olabilir. Hukuki konularda girişimde bulunmak veya bir konuda anlaşmaya varmak adına verimli bir dönemdir. İlişkilerinizde de şans ve fırsatlar sizden yana . Bu hafta taşınacaklar veya davaları olan yükselen Kovalar varsa  bu konularda da şanslı olacaklar. 12 Temmuz'da Venüs ve Mars  kavuşumunu her türlü ilişkilerinizi anlatan alanda yaşıyor olacaksınız ilişkilerinizde tutku ve sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.  14 Temmuz’ da, Güneş Neptün ile üçgen açı yaptığında her gün yaptığınız şeylerin değerini gerçekten görebileceğiniz bir süreçte olacak ve  kendinizi motive hissedecek olsanız da, 17 Temmuz'da Güneş'in Plüton ile karşı karşıya gelmesi  ile gündelik işleriniz ve çalışma hayatınızla ilgili konulara ve sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR
Sevgili Balıklar iş hayatı koşuşturması ve gündelik işlerinizin yoğun olduğu bir haftaya giriyorsunuz, çalışma arkadaşlarınızdan birisine aşık olabilirsiniz, çalışma hayatınız ve sağlık konularında daha şanslı ve fırsatlara açık bir süreçte olacaksınız. 12 Temmuz'da Venüs-Mars kavuşumu ile günlük rutininiz ve çalışma hayatınızda daha tutkulu davranacağınız ve bu konularda bir takım sürtüşmeler yaşayacağınız, bazı girişimlerde bulunacağınız  bir süreçte olabilirsiniz.  14 Temmuz'da Güneş ve Neptün güçlü bir ittifak oluşturuyor, aşk hayatınız, özel hayatınız, çocuklarla ilgili konularda manevi  destek veriyor olacak gökyüzü  .  17 Temmuz'da Güneş, Plüton ile karşıt açıda olacak sosyal çevre ve arkadaşlar, özel hayatınızdaki kişi ile bir takım güç savaşları , baskı uygulama söz konusu olabilir, dikkatli olmak ta fayda vardır.