• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

13  TEMMUZ 2021 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, Ay Yengeç burcu  seyahati devam ediyor, yardımseverlik  ve fedakarlık, iyi yüreklilik gündemimizde , günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
Sabah saatlerinden itibaren Venüs Mars kavuşumu etkilerini bugün daha fazla hissediyor olacağız. Venüs astrolojide kadın figürünü, içimizdeki dişil enerjiyi , aşık olma şeklimizi, zevkimizi, estetik tercihlerimizi ve gelirimizi yönetir. Venüs, ilişkilerimizde,  sahip olduklarımızda sürekli aradığımız değerimizle bağlantılıdır. Mars ise erkek figürünü ve içimizdeki eril enerji ,  tutku, dürtü, hırs ve öfke ile ilgilidir. Eylemlerimizi, içgüdülerimizi ve cinsel yaşamımızı yönetir.  Ve bu  kozmik kavuşum Aslan burcunda  yani  yaratıcılık, çocuklar, aşk, hayattan keyif alma ve hobiler alanı olan 5.evin  yöneticisidir. Bu alan  oyun ve zevk evidir ve  eğlenmekle ilgilidir. Aslan ‘daki  Venüs Mars kavuşumu , hepimize içimizdeki çocukla bağlantı kurma konusunda ilham verebilir , yaratıcı girişimlere, projelere ilham verebilir, romantizmi, aşk ilişkilerini ve cazibeyi artırabilir ve genellikle bizi eğlenmeye, tutkuyla yaşamaya ve kendimizi tam anlamıyla yürekten ifade etmeye yöneltebilir. Ayrıca çocuklarla  daha güçlü bir bağ kurmamıza yardımcı olabilir veya çocuk sahibi olmaya , aile kurmaya çalışanlara olumlu etki sağlayabilir. Bu kombinasyon etkisi ile  bir kaç gün   tutku ve aşk bir arada kalbimiz heyecanla çarpıyor olacak. Fakat Mars’ın öfke ve tartışmaya meyilli olduğunu unutmayalım ve ilişkilerimizde daha ihtiyatlı olalım.
Öğle saatlerinde beklenmedik hoş sürprizlerle karşılaşabilir bazı değişiklikler yapmak zorunda kalabiliriz. Gece saatlerinde ise Venüs ve Kiron arasındaki gergin enerji ile yakın çevremizdeki kişilerle ilişkilerimizde  iyileşmenin ve finansal sorunların elde edilmesinin zor olabileceği bir süreçte olabiliriz Bu alanlarda uyum zorlu  görünebilir, ancak yine de denemeye devam etmek gerekir. Her halükarda deneyerek, istediğiniz, umduğunuz veya beklediğiniz gibi olmasa bile ihtiyaçlarınızı karşılayan bir çözüm bulmak mümkün olabilir. İyi bir gün olsun , sevgiler.