• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

15 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, Ay Başak burcu da seyahatine devam ediyor, sabah erken saatlerde Ay Ve Güneş uyumlu enerjileri ile kendimize inanan , karşı cinsle ve çevremizle iyi ilişkiler içinde olacağımız , huzurlu ve dengeli olacağımız bir zaman diliminde olacağız. Daha sonra Ay ve Neptün karşıt açısı devreye giriyor ve aşırı hassas , alıngan bir ruh halinde olabilir, kendimizi zayıf hissedebiliriz. Kolay çözülebilir ve disipline olmakta zorlanabiliriz.
09:46 Ay ve Plüton uyumlu bir enerji verecekler şartları zorlamak isteyeceğimiz, işimize tutku ile sarılacağımız ve duygusal problemlerimizle daha rahat başa çıkabileceğimiz bir durumda olacağız, daha kararlı, güçlü , dayanıklı , istemediğimiz şeyleri değiştirme gücüne sahip olacağız. Ay Plüton ile bu beraberliğinden sonra boşluğa giriyor.
09:46 - 17:31 arası Ay boşlukta olacak yeni şeylere başlamaktan sakınmamız gereken bir zaman diliminde olacağız evde veya işyerinde yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu süreçte bir iş başvurusu, ev alımı-satımı, ev değişikliği, taşınma gibi olaylara başlamamakta fayda vardır, sonuçsuz kalabilir.
11:48 Güneş ve Neptün uyumlu açısı kesinleşiyor etkisi birkaç gün devam edecek, artistik ve sanatsal yeteneklerimizin artacağı bir süreçte olacağız bu yüzden bu tür  projelere başlamak için iyi bir zaman. Reklamcılık , pazarlama ve medya işlerinde  çalışanlar daha fazla başarı elde edebilir. Bu aynı zamanda din veya diğer manevi inançlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için de iyi bir zaman olabilir. Astroloji ve Tarot gibi okült konuları daha kolay kavrayabilirsiniz. Ayrıca  çevremize karşı duyarlılığımızı ve başkaları için empati kurma yeteneğimizi artırır. İhtiyacı olan diğer kişilere yardım etme , sosyal yardım gruplarına  veya organizasyonlarına katılma isteği duyabiliriz. Bu süreçte gelecek için umutlarımızı ve hayallerimizi gerçekleştirmek için hedefler belirleyebiliriz. Egomuz, başarıya ulaşmak için çok çalışmamızı sağlayan daha manevi bir bakış açısına sahip olacaktır.  17:31 Ay Terazi burcu seyahati başlıyor, 2,5 gün gündemimizde; insanları mutlu etmek, onlar için bir şeyler yapmak, insanlar arası denge ve huzuru sağlamak, arabuluculuk yapmak, dekorasyon ve estetik düzenlemeler yapmak var. Aşk ve ilişkiler , romantik ilişkiler önem kazanır, sanatsal etkinliklere katılmak isteyebiliriz. Ayrıca Ay Terazi günleri  planlı ve düzenli yürütülmesi gereken işler için çok uygundur. Sağlık açısından böbrekler ve basen bölgesi rahatsızlıkları  , hormonal dengesizlik, baş dönmesi olabilir. Dıştan gelen uyarılara bir tepki olarak , zihinsel denge ,algı ve hormonlar kolayca alt üst olabilir. Kimsenin veya hiçbir olayın bizim dengemizi bozmasına izin vermeyelim, arkadaşlar. Sevgiler.