• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

18 07 2021 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, herkese iyi Pazarlar, Ay Akrep burcunda tutkulu tutkulu seyahat etmeye devam ediyor, günün mesajlarına bakacak olursak;
01:46 Güneş Plüton karşıtlığı etkisi birkaç gün sürecek canlar, otorite çekişmeleri, güç çekişmeleri , mücadeleler , kavgalar, kışkırtıcı, acımasız durumlar söz konusu olabilir. Benlik saygısı, bir ilişki veya bir olaylarla ilgili krizler yaşanabilir. Bir cihazın veya arabanın bozulması söz konusu olabilir . Bu birkaç gün aşırı iddialı, bencil veya değişime dirençli olmamak gerekir.  Değişim sizi zorlayabilir ya da değişimi başlatabilirsiniz amaç daha iyiye dönüşmektir. Daha iyi bir hayat yaşayabilmeniz ve daha fazla tatmin yaşayabilmeniz için ruhunuzu geliştirmek önemli olabilir. Bunun bir aile üyesi, yakın arkadaş veya ortak gibi yakın bir ilişki yoluyla gerçekleşmesi de söz konusu olabilir.
16:13 Ay Merkür uyumlu enerjisi iletişimde rahat bir akış olabileceğini anlatıyor. Bu saatlerde en azından görüşmeler ve anlaşmalar ya da aile bireyleri ile olan iletişiminizde mantığımızı ve duygularımızı daha rahat dengeleyebileceğiz.
16:45 Ay ve Satürn gergin enerjisi ile duygularımızı ifade etmekte , ilerlemekte ve işlerimizi düzenlemekte sıkıntılar olabilir. Çok fazla ciddi ve toleransımızın daha az olduğu bir zaman diliminde olacağız.
21:59 Ay Uranüs karşıtlığı duygusal anlamda gerginlik, duygularda istikrarsızlık everebilir. Beklenmedik hoş olmayan durumlar meydana gelebilir.  Sevgiler.