• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

19 – 25  TEMMUZ HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Haftaya Ay Akrep enerjisi ile başlıyoruz, vergi, sigorta, kredi ödemeleri, bütçe planlamaları, alacak verecek konuları, ortaklaşa kaynaklar ile ilgili durumlar haftaya damgasını vuracak. Atmosfer karamsar; insanlar biraz daha ketum ve çok daha manipülatif olabilir.  Perde arkasında entrikalar var, kıskançlık ve içerleme var,  yoğun duygularınızın üstesinden gelmek çok zor olabilir. Artı olarak , Akrep burcundaki  Ay becerikliliği vurgular; gerçekten 'hayır' diye bir şey yoktur, kutunun dışında düşünmeye hazırsanız, istediğinizi elde etmenin her zaman bir yolu vardır. Genellikle kendinizi geliştirmek ve kendi kendini analiz etmek için çok iyi bir zamandır. Akrep’teki Ay  bir sihirbaz gibi de görülebilir, çünkü sahip olduğumuz şeyi, olduğumuz şeyi almamızı ve onu dönüştürmemizi ve geliştirmemizi sağlar. En karanlık yerlere bakabilir ve yolumuzu özgürce bulabiliriz. Salı ve Çarşamba Ay Yay burcunda olacak, gezmek, eğlenmek isteyebilir daha coşkulu ve iyimser bir tavırda olabiliriz. Perşembe ve Cuma Ay Oğlak burcunda olacak ve daha iş odaklı ve sorumluluk sahibi olacağız. Cumartesi Pazar Ay Kova burcunda özgürlük, bağımsızlık ve sosyal dayanışmanın önem kazanacağı bir hafta sonu yaşayacağız.
Bu haftanın astrolojik mesajlarına bakacak olursak; Pazartesi günü Merkür Kiron gergin enerjileri birkaç gün bizi etkiliyor olacak , kurduğumuz cümleler, konuşurken kullandığımız mimikler, birbirimizin canını acıtabilir, duygusal anlamda yaralayabilir aman konuşmalarımıza dikkat edelim! Salı günü Merkür ve Uranüs uyumlu enerjisi ile iletişim, ticaret, akademik çalışmalar , sözleşme ve anlaşmalarla ilgili farklı düşünceler , fikirler otaya çıkabilir  ve  sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Perşembe günü Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor ilişkilerde daha detaycı olacağımız ve eleştiri dozunu artıracağımız bir sürece giriyor olacağız ve  Venüs bu burca girdikten sonra Jüpiter ile karşıt bir pozisyonda olacak ve  ilişkilerdeki eleştiri  zıtlaşmaları ve zorlukları abartabileceğimizi anlatacak ve aynı zamanda  özellikle güzelliğe, estetiğe, ev dekorasyonlarına  harcamalarımızı  da abartabiliriz. Perşembe günü bir diğer gezegen hareketi ise Güneş’in  Aslan burcuna geçişi. Doğum gününüz kutlu olsun sevgili Aslanlar zodyağın en cömert en yaratıcı insanları  iyi ki doğmuşsunuz. Cumartesi günü Güneş ve Ay karşıtlığı ile akıl ve duygular biraz karışacak ve bu da ilişkilerimize yansıyacak. Cumartesi günü ayrıca 1 derece Kova burcunda bir Dolunay yaşayacağız. Dolunay zamanı Venüs Jüpiter karşıtlığı, Merkür Plüton karşıtlığı olduğu için iletişimde sıkıntılar yaşayabiliriz fakat Merkür ve Neptün arasındaki olumlu akış manevi anlamda destek veriyor olacak. Pazar günü Merkür ve Plüton karşıtlığı kesinleşiyor ve etkisi birkaç gün devam edecek ,  iletişimde güç çekişmeleri ve baskın davranışlar benim dediğim olacak tavrı hakim olabilir.
Bu haftanın etkileri yükselen burçlara neler getiriyor ona bakalım;
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR
Eş, ortaklık gibi ortak gelirlerle ilgili   konular, finansal bütçeniz ve ödemeleriniz haftaya damgasını vuracak sevgili yükselen  Koçlar. Perşembe günü Venüs Başak burcuna geçecek ve  işle veya meslekle ilgili tüm konularla ortaya çıkabilecek herhangi bir zorluğu çözmek , başkalarıyla birlikte çalışmaya için iyi bir süreçte olacaksınız. Çalışma ortamında uyumlu ilişkiler, daha iyi sağlığa daha fazla kişisel odaklanma ve ayrıca çalışma koşullarını iyileştirmek için iyi bir zaman, bazılarınızın maaşı bile artabilir. İşle ilgili daha fazla sosyal aktivite de olabilir. Kadınlar iş, hijyen ve giyim açısından önemli bir rol oynayabilir. Kişisel haritalarınızda Venüs zor açılar yapıyorsa, yemek yemede fazlalık, motivasyon eksikliği ve çalışma hayatında  tembellik olabilir. Yine aynı gün  Güneş Aslan burcunda bu, yaratıcı ve duygusal olarak ilham aldığınız, yılın çok eğlenceli bir dönemi olabilir. Yaratımlarınızla, aşk ilişkilerinizle, çocuklarınızla ve hobilerinizle her zamankinden daha fazla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonunda ailenizle ve yakınlarınızla , çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinize, iletişim şeklinize dikkat etmekte fayda vardır.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR
İlişkileriniz hakkında ne hissettiğiniz mercek altında  ve bu, bu ilişkilerin daha iyi anlaşılmasına veya daha fazla kavgaya yol açabilir sevgili Boğalar , başkalarının size söyledikleri, özellikle siz ve hayatınız hakkında, üzerinizde daha büyük bir etkiye sahip olabilir ve duygusal sıkıntıya neden olabilir. Olayları onların bakış açısından görmeye çalışın ve gerçeği duymak istemiyorsanız fikir sormayın. Perşembe günü Venüs Başak burcuna geçecek, kendinizi bazı yaratıcı etkinliklerle ifade etmek isteyebilirsiniz Çocuklar yaratıcılığınızın önemli bir parçası olabilir bu dönem  onlarla çok iyi anlaşabilirsiniz.. Birlikte oynamak ve eğlenmek için iyi bir zaman. Daha büyük bir anlayış hissedeceksiniz ve daha kibar ve cömert olacaksınız. Bu süreçte hamile kalmak isteyenler  başarılı olma olasılığınız daha yüksek olabilir. Yine bu süreçte bekar olanlarınız  romantik bir aşk ilişkisi  içinde bulabilirler kendilerini. Öte yandan sanat, müzik, şov dünyası, finansal spekülasyonlar ve yaratıcılık gerektiren işler ve hobileriniz  için harika bir zaman. Yine aynı gün  Güneş Aslan burcunda 1 aylık seyahatine başlıyor , ailenizi ve evinizi aydınlatıyor . Aileniz, eviniz, mülkle ilgili endişeleriniz, kökleriniz ve mirasınız odak noktası haline gelir. Bu, kök saldığınız ve aidiyet duygusu aradığınız bir zamandır. Ev cephesinde lider sizsiniz, aile üyelerinin size ihtiyacı olduğu bir dönem aynı zamanda  ego çatışmaları  mümkün, ancak bu enerjiyle başa çıkmanın en iyi yolu, ailenizle olan ilişkinizi güçlendirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaktır. Ev işlerine daha fazla zaman ayırmanın yanı sıra, sizi ve büyümenizi destekleyen içsel temellerinizi geliştirmeye ve beslemeye odaklanabilirsiniz.   Hafta sonunda yakın çevre , aşk ilişkileri ve çocuklarla olan  ilişkilerinize, iletişim şeklinize dikkat etmekte fayda vardır.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
Günlük rutin işler ve sorumluluklar, halledilmesi gereken konular  bu hafta öncelik  kazanacak sevgili yükselen İkizler. Astlar ve çalışanlarla ilgili konular, iş meseleleri ya da çalışmayanlarınız için günlük rutin işler gündeminizin  belki de en sıkıcı noktası olacak bu arada sağlık konusunda  da dikkatli olmanız gerekebilir. Perşembe günü Venüs Başak burcuna geçecek, ailevi ilişkiler, yuva, yerleşim konuları  yaklaşık bir ay boyunca  olumlu etkiler altında olacak. Evinizi süslemek bir takım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz, aile arası  ilişkilerde de olumlu bir atmosfer hakim olacaktır. Yine aynı gün  Güneş Aslan burcunda 1 aylık seyahatine başlıyor yakın çevre, akrabalar, komşular, eğitim ticaret ,kısa yolculuklar odak noktanız olabilir. Yakın çevrenizde daha dikkat çekici olabilirsiniz. Hafta sonunda ortak kazançlarla ilgili ya da parasal konularla ilgili konularda iletimimimize dikkat etmemiz gerekebilir.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER
Sevgili yükselen Yengeçler haftaya aşk, cinsellik, çocuklar, yaratıcı beceriler, hobiler, boş zaman aktiviteleri, eğlenceli aktiviteleriniz damga vuracak. Aşk ilişkilerinde normalden fazla duygusal yoğunluk gösterebilir. Çocuklara olan  ilginiz  daha yoğun olabilir  aynı zamanda eğlenceli ve sportif aktivitelere yönelmek isteyebilirsiniz. . Perşembe günü Venüs Başak burcuna geçecek, yakın çevrenizle daha fazla  sosyal olma  ve uyum sağlayabilme anlamında olumlu bir etki altında olacaksınız ve  iyi iletişim içerisinde olmak size bazı kapıları açabilir. Aynı zamanda  arabuluculuk yaparak yakın çevrenizde olagelen anlaşmazlıkların sona ermesine katkıda bulunabilirsiniz. Fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek gereken işlerde başarılı olabilir. Reklam, tanıtım, pazarlama, satış, gazete, bilgisayar, internet gibi alanları iyi kullanmak sayesinde başarı elde edebilirsiniz. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak, seyahatlere çıkmak, eğitim almaya başlamak, iletişimsel becerilerini kullanmak için uygun bir dönemdir. Yine aynı gün  Güneş Aslan burcunda 1 aylık seyahatine başlıyor,  finansla ilgili konular gündeminizde olacak , bütçenizi  iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme kabiliyetiniz artabilir. Bazılarınız , önemli kişiler ya da hayatınızda etkin erkek figürlerinden (baba, koca, müdür vb.) gelen destek sayesinde de gelir elde edebilir. Hafta sonunda her türlü ilişkilerinizde kullandığınız cümlelere ve konuşma tarzınıza dikkat etmeniz gerekebilir.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR
İçiniz e çekilme gereksinimi duyacağınız bir haftaya başlıyorsunuz sevgili yükselen Aslanlar. Evde aileniz ve yakınlarınızla olmak ,evinizle ilgilenerek vakit geçirmek için ideal bir haftada olacaksınız.  Bazılarınızın aile geçmişleriyle ile ilgili konular gündeme gelebilir ,bazılarınızın gündeminde taşınmak, yer değiştirmek  veya evde değişiklikler yapmak söz konusu olabilir.  Perşembe günü Venüs Başak burcuna geçecek, parasal konular açısından olumlu etkiler alıyor olacaksınız.  Yaklaşık bir aylık süreç boyunca yatırım ve alışveriş yapmak açısından verimli zamanlar olabilir. Artistik ve sanatsal konulardan, yaratıcılık gerektiren işlerden, hediyelik eşya, giyim kuşam eşyaları, takılar gibi Venüsyen alanlardan kazanç elde etme fırsatları çıkabilir.  Keyifli konulara, örneğin giyim-kuşama, yeme-içmeye, takılara, sanatsal objelere, ev dekorasyonuna, eğlenceye para harcamak için de uygun zamanlardır.Perşembe günü Güneş Aslan burcuna giriyor bu arada doğum gününüz tekrar kutlu olsun, yaklaşık 1 aylık süreçte  fiziksel enerjiniz  artmaya başlayacak , pek çok girişim için rahatlıkla hareket edebileceksiniz. Kendinize  olan güveninizin  artacağı, otoritenizi daha belirgin bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Kşisel yetenekleri iyi kullanabilme, koşulları yönlendirebilme, dikkatleri üzerinize toplayabilme, başkaları üzerinde etki yaratabilme kabiliyeti ve potansiyeliniz yüksek olacak. Her zamankinden daha fazla dikkat çekmek  spot ışığında olmak istiyorsunuz ,sahne sizin sevgili yükselen Aslanlar.  Hayatınızda yeni bir şeye başlamak, özellikle de yeni bir yola girmek için  de iyi bir zamandır, değerlendirin. Hafta sonu ise Merkür Plüton karşıtlığınız sağlık, günlük rutin işler ve yanınızda çalışanlarla ilgili iletişiminize , konuşma tarzınıza dikkat etmeniz gerekebilir.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR
Bu hafta iletişim trafiğiniz çok yoğun olacak sevgili yükselen Başaklar. Yakın çevre ile duygusal bağlar öncelik kazanır, günlük konuşmaların bile duygusal bir derinliği olabilir. Bir şeyler öğrenmek, bilgi paylaşmak yazmak, konuşmak, kısa seyahatler ve kısa eğitimler almak  için iyi bir süreçtir. Perşembe günü Venüs Başak burcuna sizin yükseleninize geçecek ve bir aylık süreçte  çekicilik, cazibe, başkalarına sempatik gözükme, uzlaşmacı tavır ve iyi ilişkileriz sayesinde, dikkatleri üzerinize çekebilme ve koşulları istediğiniz  gibi yönlendirebilme şansınız artacaktır.  Kendinize bakım yapmak, dış görünüşte, giyim kuşamda değişiklikler yapmak açısından uygun zamandır. Bu dönemde kendinizi başkalarına ifade etme, başkalarıyla sosyalleşme arzunuz  da artabilir ,başkalarına ayak uydurabilmek, birlikte hareket edebilmek kolaylaşır. Arkadaşlarınızla hoş vakit geçirmek, eğlenceli konulara yönelmek, biraz hareket etmek, hatta seyahat etmek için ideal bir  zaman dilimidir. Bu dönemde , ilişkilerinde zorluk çeken kişilerin bir araya gelmesine de vesile olabilirsiniz, başkalarına arabuluculuk edebilir, aralarını düzeltici bir rol oynayabilirsiniz. Yine Perşembe günü Güneş Aslan burcuna sizlerin 12.evinize giriyor , bu dönem, senenin değerlendirmesini yapmak ve yeni şeylerin hazırlıklarına girişmek için uygundur. Burası gizlide olanı anlatan bir alandır ve Güneş aydınlatır. Güneş’in bu alanda hareket ettiği süreçte,  daha önce fark edemediğiniz konular ve gerçekler su yüzüne çıkabilir, yüzleşmeniz ve devam etmeniz gereken eski sorunlar ortaya çıkabilir. İçe çekilmek, meditasyon benzeri çalışmalar yapmak açısından ideal bir  zamandır. Bu dönem aynı zamanda ağır yüklerden  kurtulmak ve hayatınızı fiziksel, zihinsel, duygusal veya ruhsal olarak temizlemek için iyi bir zamandır. Hafta sonu ise aşk ilişkileri, çocuklarla olan iletişiminiz ,sosyal çevre ve arkadaşlarınızla olan iletişiminize dikkat etmekte , dikkatli konuşmakta fayda vardır.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
Haftanız  sahip olduğunuz   ya da değer verdiğiniz  şeylerle ilgili , parasal  güvence ihtiyacınızın artacağına işaret ediyor. Parasal konuşlarda düzenlemeler yapmak gündeminizde olabilir. Perşembe günü Venüs Başak burcuna sizlerin 12.evinize geçiyor. Venüs, genel anlamda ilişkileri temsil eder.,12. ev ise izolasyonla, kendinizi  sosyal ortamdan uzaklaştırmakla ilgilidir. Venüs’ün bu evden geçişi sürecinde gerek ikili ilişkilerden, gerekse sosyal ilişkilerden geri çekilme eğiliminiz olabilir. Aşk ilişkilerinde geçici bir süre için zorlanmalar, yanlış anlaşılmalar, kayıplar, perde arkası oyunlar yaşanabilir. Platonik aşk da 12. evden geçmekte olan Venüs’ün yarattığı etkilerdendir. Bu dönemde gizliden gizliye birisine aşık olabilirsiniz , duygularınızı  rahat ifade etmekte de zorlanabilirsiniz. Huzuru yalnızlıkta aramak isteyebilir  bir müddet için yalnız kalmaktan mutlu olabilirsiniz. Perşembe gününün diğer gezegen hareketi ise Güneş’in Aslan burcuna geçmesi  ile her ne kadar yalnız kalmak sizi mutlu edecek olsa da Güneş’in on birinci evden geçişi sürecinde sosyal alanda hareketlilik devreye girecektir. Bazılarınızın  etrafında güçlü ve etkin kimseler artabilir, genel anlamda destek veren, güç kazandıran bir etkisi vardır bu yüzden dışa açılmalı, sosyal ilişkilerden daha fazla istifade etmelisiniz ve bu dönemde  tanışacağınız  kişilerden fayda görebilirsiniz.. Geleceğinize, hayalinizdeki geleceğin nasıl görüneceğine ve umutlarınızın neler olduğuna da daha fazla konsantre olursunuz. Hafta sonu aile bireyleri veya iş yerinizdeki arkadaşlarınız veya üstlerinizle olan iletişiminize dikkat etmekte fayda vardır.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER
Sevgili yükselen Akrepler duygusal güvence ihtiyacınızın daha çok artacağı bir haftaya giriyorsunuz. Kişisel konular ön plana çıkabilir, kişisel ihtiyaçlar, duyguların ifadesi, empati ve sempati, aidiyet ihtiyacı ve duygu alışverişleri bu süreçte yoğun olabilir. Perşembe günü Venüs Başak burcuna sizlerin 11.evinize geçiyor ,bu arkadaşlıklar ve grup etkinlikleri , genellikle müzik, sanat, eğlence veya bunlarla ilgili konularda güzel bir akışı anlatır.. Arkadaşlıklar, organizasyonel faaliyetler  ticari veya romantik fırsatlara yol açabilir.  Ayrıca iş yatırımları ve kazanımları alanlarında da olumlu gelişmelere işaret eder. Eğer çalışma hayatınız yoksa arkadaşlarla, sosyal çevreden insanlarla güzel vakitler geçirmeye yöneliktir. Dernekler, kulüpler gibi yardım amaçlı organizasyonlarda topluma fayda üretmek açısından ya da sosyalleşmek açısından da olumlu etkiler taşır, kimilerinizin  etrafında artistik ve sanatsal yönü gelişkin kişiler  de oluşabilir . Güneş aynı gün Aslan burcuna giriyor önümüzdeki  1 ay boyunca, Güneş kariyer ve itibar alanınızı  aydınlatacak. Yılın diğer zamanlarından daha fazla, odak noktanız dış dünyadaki “yerinize” veya duruşunuza , itibarınıza çekilebilir.  Bu, önemli bir şeyi başarmakla daha fazla ilgilendiğiniz ve odaklandığınız zamandır.  Bu dönemde otorite figürleriyle daha fazla temas kurulabilir. Tanınma, isteseniz de istemeseniz de yolunuza çıkacak ve beraberinde gelen sorumluluk da muhtemel! Doğru olduğunu düşündüğünüz şeyi yapın, yılın bu döneminde en görünür olduğunuzu unutmayın.  Hafta sonu ise yakın çevrenizle olan iletişiminizde uzlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz dikkatli olmakta fayda vardır aynı zamanda aldığınız eğitimler veya seminerlerle ilgili de sorunlar çıkabilir.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR
Sevgili yükselen Yaylar  bu hafta  içe çekilmeye ihtiyaç duyabilir, kendi iç dünyanızda daha rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. Sosyal ortamlarda bulunmaktan hoşlanmayabilir. Aslında bu dönem, yalnız kalıp yüzleşmekten kaçındığınız yanlarınızı görebilmek için iyi bir zamandır. Ayrıca  mistik ve spiritüel disiplinlerle ilgilenmek için de harika bir zamandır çünkü bu öğretileri sadece zihinsel olarak değil duygusal olarak da anlayabilmek mümkündür. Öte yandan, sizin kontrolünüzde olmayan dış faktörler ve gizli düşmanlıklar da devrede olabileceğinden ruhsal  zorlanmalar, psikolojik dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü Venüs Başak burcuna Güneş de  Aslan burcuna geçiyor. Venüs yaklaşık 1 ay boyunca  iş ve kariyeriniz, prestij ve saygınlığınız, geleceğe yönelik planlarınız, hayatınızda etkin ve yönetici pozisyonunda bulunan kişilerle ilişkileriniz  alanlarında kendini gösterecektir. Bu süreçte    işinizle ilgili kişilerle iyi geçinmeniz  sayesinde işleriniz  kolaylaşabilir. Yönetici pozisyonundaki kişilerden iyilik ve fayda görmeniz muhtemeldir. Bir süre için artistik konularla ilgilenebilirsiniz ama  işiniz  zaten sanatsal konularla ilgiliyse, o zaman Venüs  olumlu yönlerini  daha belirgin bir şekilde ortaya çıkacaktır. Artistik yaratıcılığını, yetenekleriniz toplum önünde görünür hale getirebilir. Güneş’in Aslan burcunda olması yaklaşık bir ay boyunca seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konuların  gündeminizde önemli yer tutacağını gösterir. Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler için güzel bir süreçtir. İşin büyütülmesi istenen bir dönemde uluslararası piyasalara açılmak için de kullanılabilir bu süreç. Bu dönem hedeflerinizi geniş tutun , yeni alanlara doğru yönelip , yeni şanslar deneyin. Hafta sonu Merkür ve Plüton’un karşıtlığı ile parasal alanlarla ilgili işlerinizde uzlaşmakta zorlanacağınız durumlar yaşayabilirsiniz.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR
 Bu hafta sosyalleşme ihtiyacınız  fazla olabilir, sosyal çevrenizden kişilerle, arkadaşlarınızla vakit geçirme fırsatı bulabileceksiniz.  Aynı zamanda  yaşamdaki genel hedeflerinizi gözden geçirmek, bunların tam olarak ideallerinizle örtüşüp örtüşmediğini değerlendirmek için kullanılabilirsiniz. İş kazanmaları açısından da olumlu etkiler altında olacağınız bir hafta olabilir. Perşembe günü Venüs Başak burcuna Güneş de  Aslan burcuna geçiyor. Venüs yaklaşık 1 ay boyunca  dış seyahatler yapmak, yabancılarla ortaklaşa işlere girişmek ve eğitimle alakalı konular açısından olumlu etkiler devrededir. Uzun yolculuklardan, yabancı kültürlerden insanlarla bir araya gelmekten, yeni şeyler öğrenmekten keyif alabilir, bekar olanlarınız yabancı birisi ile tanışabilir. Alışılmış kalıplar dışına çıkmak, hayatınıza değişiklikler getirmek için güzel bir zaman dilimidir. Güneş Aslan burcunda yaklaşık 1 ay boyunca seyahat edecek ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eş veya ortağın gelirleri, alacak ve borçlar, krediler, vergiler, ödemelerle ilgili konular öncelik kazanmaya başlar. Bu dönem süresince, başkalarına bağlı hareket etmek ya da başkalarından gelecek şeyleri beklemek mecburiyeti öne çıkabilir. Hafta sonu her türlü iletişiminizde daha dikkatli olmanız  gerekebilir, ilişkilerde uzlaşma sağlamakta zorlanabilirsiniz.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR
İş, kariyer, geleceğe yönelik hedeflerle ilgili konular ve  ebeveynler özellikle anne ile ilgili konuların öncelik kazanacağı bir haftada olacaksınız sevgili yükselen Kovalar. Perşembe günü Venüs Başak burcuna Güneş de  Aslan burcuna geçiyor. Venüs yaklaşık 1 ay boyunca  başkalarıyla müşterek değerlerin, başkalarından beklentilerinizin  karşılanabileceği bir dönemi anlatıyor olacak. Bazılarınız  bu zamana kadar tahsil edemediği alacaklarını tahsil etme şansı yakalayabilir veya bu konuda uzlaşma sağlayabilir. Aynı zamanda, sekizinci ev partnerin finansal durumunu da gösterdiği için, partnerinizin  ekonomik durumunda olumlu gelişmeler olabilir. Hisse senedi, tahvil, bono gibi başkalarıyla birlikte sahip olduğunuz  maddi değerler artış gösterebilir. Güneş ise 1 ay boyunca ilişkiler alanınızda hareket edeceğinden ikili ilişkiler hareketlenmeye, dikkat çekmeye ve önem kazanmaya başlar. Tanınmış, önemli, insanların dikkatini çeken kişiler  hayatınıza girebilir. Bazılarınız bu dönemde önemli iş bağlantıları gerçekleştirebilir aynı zamanda  hayatınızı bire bir paylaştığınız, sizin için önem taşıyan kişilerin ihtiyaçlarına da eğilmek, destek vermek durumunda kalabilirsiniz.  Hafta sonu sağlığınızla ilgili konularda daha dikkatli olmalı yanınızda çalışan kişilerle veya hizmet aldığınız kişilerle iletişiminize daha özen göstermelisiniz.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR
Sevgili yükselen Balıklar bu hafta  günlük rutinlerden kaçıp kurtulmak isteyebilir, seyahat etmek ve rutin ortamınızdan bir müddet için uzaklaşmayı arzu edebilirsiniz. Yabancı ülkelerden arkadaşlar edinilebilir farklı kişilerle bir araya gelinebilir, yeni fikir ve görüşler elde edebilir, hayat amaçlarınızla ilgili daha derin düşünebilirsiniz. . Perşembe günü Venüs Başak burcuna Güneş de  Aslan burcuna geçiyor. Venüs yaklaşık 1 ay boyunca ikili ilişkilerde olumlu gelişmeler olabilir ve bu zamana kadar olumsuz giden şeyleri düzeltme şansınız  artabilir. Evlilik için çok ideal bir süreçtir, her türlü ilişkileri güçlendirici bir etkidir zaten 7.ev   Venüs’ün doğal özelliklerini en çok hissettirdiği alanlardan biridir ve ilişkiler adına en iyi konumlandığı  yerdir. Riskli yanı, fazla uzlaşmacı ve kabullenici, karşı tarafa dayalı hareket etmektir. Bazılarınızın bu dönemde yasal konularda şansı artabilir, uzlaşma sağlamak daha kolay olabilir. İş anlaşmaları yapmak, ortak işlere girmek açısından çok uygun bir dönemdir. Güneş ise 1 ay boyunca 6.evinizde parlayacak ; becerilerinizi geliştirmek, organize olmak ve sağlığınıza ve esenliğinize önem vermek  için iyi bir zamandır. Düzenli rutinlerinizde iyileştirmeler yapmak için de harika bir zaman. Benlik saygınız ve egonuz yaptığınız işe ve verdiğiniz hizmetlere bağlıdır. Detaylar artık sizin için daha önemli. Bütünü oluşturan küçük şeylere odaklanarak hayatınıza düzen getirmenin zamanı geldi. Bu döngü, yaşamınızda işe yaramayan şeylerden kurtulma ve aynı zamanda neyin işe yaradığını keşfetme fırsatı sunar. Farklılık arayabilir ve işinizde mükemmellik için çabalayabilirsiniz. Verimlilik şimdi hedefiniz olmalıdır. Fiziksel sağlığınız ve bedeniniz ile zihniniz arasındaki ilişki odak noktasındadır.  Hafta sonu ise Merkür ve Plüton arasındaki karşıt açı ile sevgiliniz veya çocuklarınızla olan iletişiminize dikkat etmekte fayda vardır .