• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

20 TEMMUZ 2021 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, hepinizin Kurban bayramı kutlu olsunnnnn , bugün gökyüzünde Yay enerjisi var canlar, tam bayrama uygun bir enerji iyimser, hoşgörülü, eğlenmeyi seven bir modda olacağız. Ay Yay burcunda iken her türlü ilişkilerimizde iletişim güzel akar , dışarıda kalabalıklar içinde olmak misafir ağırlamak dediğimiz gbi tam Bayram moduna uygun bir enerji ama lütfen mesafemizi koruyalım ve maskelerimizi takalım arkadaşlar bir daha eve kapanmak istemiyorsak, önlemlerimizi alalım, lütfen.
Sabah saatlerinde Ay ve Jüpiter arsındaki gergin enerji ile duygularımızda abartılar görülebilir , yeme içme konularında da abartılı davranabiliriz. Öğle saatlerinde ve sonrasında etkisi birkaç gün sürecek Merkür ve Uranüs uyumlu enerjisi  canlı, yüksek enerjili bir zihni anlatır,  entelektüel bir etkidir ; fikir oluşturma, bilgi toplama, bakış açılarını bir araya getirme, problem çözme gibi  ilk başta bir zihinde  olması gereken  tüm etkileri bir araya getirir. Bu süreçte farklı ve yaratıcı fikirler ortaya çıkabilir, özellikle çözmeniz gereken , uğraşmanız gereken bir konu veya problem varsa bu etki ile çok kolay olabilir. Akıl  sorunsuz bir şekilde yaratıcılığa ve özgünlüğe bağlanır ve değişim heyecan verici, eğlenceli, aydınlatıcı ve eğlenceli olabilir! Şaşırtıcı beklenmedik sürpriz gelişmelere de açık bir zaman dilimidir.
Akşam saatlerinde ise duygusal ihtiyaçlarımızı , görevlerimizi  yükümlülüklerimizle dengelemeye çalışacağımız ve bizden yaşça büyük aile üyelerinden destek alacağımız zamanlar.
Gece saatlerinde Ay ve Kiron arasındaki uyumlu enerji ile daha fazla şifalanma ve geçmiş yaralarınızı  sarma zamanı , içgüdülerinize güvenin ve duygularınızı takip edin. Hepinize sevgiler.