• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

VENÜS BAŞAK BURCU SEYAHATİ  22 Temmuz-17 Ağustos 2021
Venüs’ün içinde bulunduğu burç; bize nelerin zevk verdiğini, ne tip şeylerin bizim için değerli olduğunu ,aşka yaklaşımımızı , kendimizi nasıl çekici gösterdiğimizi  anlatır.
Venüs’ün içinde bulunduğu ev; hayatın hangi alanında daha mutlu olduğumuzu, bu ev konularına yönelmek ve uğraşmanın bize  doyum verdiğini anlatır. Uyum ve huzuru nerede aradığımızı , nerelerde ve hangi konularda para kazanma potansiyelimizin olduğunu gösterir.
Venüs Başak burcunda  düşüştedir. İlişkilerinde saflık ve mükemmellik arar. Sevgisini hizmet ederek gösterir. İlişkilerde  oldukça ihtiyatlı davranmayı anlatır bu yüzden bu süreçte  düzgün bir ilişki kurana kadar içe kapanık olmaya eğilimli olabiliriz.  Ayrıca  Başak sadık ve kararlıdır olduğundan Venüs'ün bu dönemdeki sevgi dolu enerjisi istikrarı, sadakati ve hassasiyeti destekliyor olacak. Bekarsanız, Venüs'ün Başak geçişinde yeni aşkı bulmak için en iyi zaman değildir  haberiniz olsun çünkü  Başak enerjisi mükemmeliyetçidir , bu nedenle standartlarınızı karşılayabilecek birini bulmakta zorlanabilirsiniz . Daha da kötüsü, sürekli eleştiri yaparak istemeden yeni bir sevgili bulma şansınızı azaltabilirsiniz. Bu tür aşırı analiz aşka  yardımcı olmaz, bu nedenle ilişkilerinizi mikroskop altında incelememeye çalışın. Venüs Başak'tayken, aşk hayatınızı akışına bırakın ve doğru şeyi yaptığınıza güvenin .
Aynı zamanda sade, alçakgönüllü, utangaç aşık  davranışlarında  ,ilişkide saygıya çok önem vereceğimiz bir süreçte olacağız  fakat Başak burcunun huzursuz enerjisi  ve   eleştirici özelliği çok vurgulanacağı  için  bu dönemde ilişkilerimizi  yıpratabiliriz. Huzursuz, sinirsel  bir ilişki tarzına sahip olabilir, ama bir taraftan da fedakar ve yardımcı olma arzumuz  ön plana çıkabilir. Başka bir deyişle sevgimizi hizmet ederek ve fayda üreterek sergileyebiliriz.  İlişkilerimizde bencillik etmez, önceliği daima karşı tarafa veririz. Fakat karşı taraftan da mükemmel olmalarını bekleriz.  Bu durum da ilişkide eleştirel olmaya, karşımızdaki kişiyi kolay beğenmemize sebep olur. Bu dönemde bizim için  en önemlisi karşımızdaki kişinin görev ve sorumluluklarını bilmesidir.
Venüs geçişinde  sevgilinizin moda anlayışına, çalışma hayatına veya aile ilişkilerine  müdahale etme dürtüsü çok güçlü olabilir! Venüs Başak'tan geçtiğinde, hepimiz küçük şeylere karşı biraz daha hassas olma eğilimindeyiz. Partnerimizin bize verdiği küçük sevgi işaretlerini daha çok takdir ederiz, ancak aynı zamanda her şeyin iyi olmayabileceğini gösteren şeyleri de fark ederiz. Bu zamanda, partnerimizin sevgisine dair kanıt isteme eğilimimiz bile olabilir.
Venüs  Başak seyahati  sadece aşkı değil aynı zamanda parayı da ilgilendirir. Burada, Başak geçişindeki Venüs, pratik, mantıklı  finansal kararlar almak için yararlıdır . Mali durumunuzu ayrıntılı analiz etmek   verimli olabilir ve daha önce göz ardı ettiğiniz ayrıntıları ortaya çıkarabilirsiniz. Bu sürecin hepimiz için olumlu olması dileği ile sevgiler.