• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

GÜNEŞ ASLAN’DA “PARLAMAYA HAZIR MISINIZ?”
22 Temmuz-22 Ağustos 2021
Gökyüzünün kralı Güneş kendi yönettiği burcunda kral tahtında o zaman bizim  de ışıldama, hayatımıza biraz renk ve drama katma ve performans gösterme zamanımız gelmiş. Bu 1 aylık süreçte  eğlenmek ve kendimizi ifade etmek ,hareketlerimizde ve tavırlarımızda daha cömert ve görkemli olmak zamanı. Yalnız bu  enerjinin gölge tarafında, benmerkezci ve kibirli davranmak ben ne istersem o olsun demek de var , egomuzu dengeli kullanmamız gerekebilir.
Aslan mevsiminde  sahneye çıkma zamanı, bu süreçte  yeni saç modelleri deneyebilir,  abartılı kıyafetler giymek isteyebilir, altın ve altın rengi takılar takmak isteyebiliriz. Kırmızı ve turuncu renkler giyen kişileri etrafımızda daha çok görebiliriz. Pullu, payetli giysiler, hayvan baskılı kıyafetler  çok in olabilir.
Yaratıcılığımız çok daha iyi ifade edebilir, bu dönemde sanatsal çalışmalara, yaratıcı aktivitelere katılabiliriz. Aslan bir ateş burcudur ve kendimizi ortaya koymak, yaratıcı projelerde ilerlemek, tutkularımızı körüklemek ve Güneş'in yaratıcı, hayat veren enerjileriyle çalışmak için harika bir zamandır. Güneş'in önderliğinde kendimizi keşfedelim ve güvenimizin parlamasına izin verelim arkadaşlar, hepinizin Güneş’inin ışıl ışıl parlaması dileği ile sevgiler.
*Güneş Aslan transitinin yükselen burçlara etkisini www.astrodanismanlık.com sitemizdeki Temmuz ayı yorumlarından okuyabilirsiniz.