• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

25 TEMMUZ 2021 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, herkese iyi bir Pazar günü olsun, Ay  Dolunay’dan sonra Kova burcunda ilerlemeye devam ediyor Ay artık yavaş yavaş küçülmeye başlıyor bu süreçte diyete başlayabilirseniz, daha kalıcı ve kolay kilo verebilirsiniz. Ay Kova’da olduğunda spontane bir ruh halinde olabiliriz, aklımıza dahiyane fikirler gelebilir.  Bu etki ile sosyalleşmek , grup idealleri için çalışmak ve geleceğe yönelik hedefler belirlemek , beyin fırtınası yapmak,  yeni fikirler ve ilerici değişikliklerle uğraşmak isteyebiliriz.  Bir şeyler yapmanın yeni yöntemlerine açığız ve gözümüz geleceğe dönük.
03:42 Ay Uranüs gergin enerjisi ile beklenmeyeni bekle modunda olacağız ve  duygularımızı agresifçe ve aceleci bir biçimde ortaya koyabiliriz. Ay sağlıkla da ilişkili olduğundan, bazı beklenmedik sağlık sorunları oluşabilir. Yeme içme tarzının gözden geçirilmesi, bilhassa midenin iyi kollanması gereken bir zaman dilimidir bu. Eski beslenme, yaşam ve davranış kalıplarının da değişmesi gerekebilir.
23:14 Merkür’ün Plüton’a  karşıtlığı kesinleşiyor  etkisi birkaç gün önce başladı birkaç gün daha devam edecek arkadaşlar, Dolunay anında da bu enerji vardı ; sözler etkili ama sert. olabilir ve karşımızdaki kişilerle iletişimimizde , fikir paylaşımlarımızda kırıcı, şüpheci, takıntılı ve ısrarcı düşünebilir , baskı oluşturabilir ve  düşüncelerimizi  zorlayarak kabul ettirme, baskı, tehditte bulunma, eleştirel davranma eğiliminde olabiliriz bu yüzden esnekliği korumak, dikkatli konuşmak  gerekmektedir. İyi Pazarlar,sevgiler.