• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2021

TEMMUZ 2021


TEMMUZ 2021

29 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar , Perşembe gününe Ay Koç enerjisi ile başlıyoruz canlı, dinamik, inisiyatif almaya istekli, hareketli bir etki altındayız. Bugünlerde baş ağrısı ve migren ataklarınız artabilir çikolata ve kahveden uzak durmakta fayda vardır. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
00:18 Ay ve Güneş arasındaki uyumlu enerji kadın erkek ilişkilerinde uyum ve ahenk veren bir etkidir. Duygu ve düşünceler de uyumlu olacağından bu süreçte sorunlarınızı kolaylıkla halledebilirsiniz.
05:58 Ay ‘ın Ay düğümleri ile yaptığı olumu kontak sayesinde ise hayal gücü gelişir ve zihin, doğru psişik hassasiyetler ve güvenilir izlenimlerle istikrarlı ve güçlü olabilir, kadın figürlerinden destek alabiliriz. Duygusal hassasiyetimiz artabilir, özveride bulunmamız gerekebilir.
08:53 Ay ve Satürn uyumlu enerjisi ile sorumluluklarımızla başa çıkmamız  daha kolaylaşır ama yine de yoran, sorumluluk  almayı gerektiren, duygusal anlamda kısıtlayan bir etkidir. Olaylara objektif ve gerçekçi yaklaşmak gerekir. Evle ilgili işleri halletmek, düzenlemeleri yapmak, ev alım satımı yapmak, aile ilişkilerini düzeltmek açısından kullanılabilir.
13:27 Ay Koç burcundaki yaralı şifacı Kiron ile kavuşuyor kendi cesaret edemediğimiz konularda başkalarını cesaretlendirebilir, onların inisiyatif almasına katkıda bulunabiliriz.
14:38 Venüs ve Ay düğümleri arasındaki gergin enerji  ile sevdikleriniz, her türlü ilişkiler ,güzellik, estetik ve maddi  zorluklar söz konusu olabilir. Hem parasal konular hem de ilişkiler konusu eskilerin hesabını ödemeye yönelik çalışabilir. Kendi ilişkilerimiz ya da çevremizde şahit olduğumuz ilişki sorunları bize yeni bakış açısı kazandırabilir.
18:50 Mars Jüpiter karşıtlığı  abartılı bir cesaret , güven  ve kazanma isteği verebilir. Hayattan daha fazlasını istemek, hedeflerimize  ulaşmak için risk almaya istekli olacağız. Kalplerde gerçek cesarete sahip olanlar her zaman kazanır.
23:32 Mars Başak burcuna giriyor bununla ilgili ayrıca bir post yayınlayacağız. Sevgiler .