• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2022

TEMMUZ 2022


TEMMUZ 2022

 
MERKÜR ASLAN BURCU SEYAHATİ
19 TEMMUZ – 4 AĞUSTOS  2022
İletişimin , zekanın temsilcisi Merkür kendini tiyatral bir şekilde ifade etme olanağı bulduğu Aslan burcunda; sözler, fikirler, iletişim yeteneklerimiz görkemli bir sahnede kendini gösterme arzusunda olacak. Aslan’ın yönetkenliği ve liderliği, gururu, kendini ve yaratıcılığını gösterme etkisi Merkür ile birleştiğinde ortaya alkışlanacak ifade yetenekleri, görkemli ve damga vuracak konuşmalar çıkabilir. Bu dönemde benim dediğim doğrudur, her şeyin en iyisini ,en güzelini, en doğrusunu ben bilirim edaları ile dolaşacağız aynı zamanda fikirlerimizde ve düşüncelerimizde sabitlik söz konusu olacak. Hayatımızda daha fazla planlı, programlı yaşayacağımız, yaratıcı yeteneklerimizi konuşmalarımıza, yazılarımıza aktaracağımız zamanlarda olacağız.
Aslan'daki Merkür, çocukların zihinsel gelişimi ve yeteneklerini  ortaya çıkarmak  için de harika bir konumdur çünkü Merkür zihni  Aslan çocukları yönetir. Ayrıca bu süreçte tiyatroya, müzikallere , borsaya , ilköğretim-lise,  temel öğrenim ve sanatsal veya yaratıcı arayışlara daha fazla ilgimiz olabilir. Merkür ticareti ve kısa seyahatleri, eğitimi  de ifade ettiğinden, iş için seyahatler, kısa eğitimler bu dönemde gündemimizde olabilir.
KOÇ
Daha sosyal ve arkadaş canlısı, iyi bir mizah anlayışı söz konusu  ve iyi vakit geçirmek için  planlarınız olabilir, tatile çıkabilirsiniz  Bekarsanız internetten,  veya  yakın çevrenizden biriyle tanışabilirsiniz havada aşk kokusu var. Çocuklarınız varsa,  onlarla düşünceleri ve duyguları hakkında konuşmak için iyi bir zaman. Yeni bir hobi edinebilir veya son zamanlarda vakit bulamadığınız bir hobiye zaman ayırabilirsiniz. Hayatın tadını çıkarma zamanı sevgili Koçlar.
BOĞA
Ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar yapma, aile arasında önemli konuların konuşulması, geçmişte yaşanmış olayların tekrar gündeme gelip konuşulması, ev değiştirme veya evde yapılacak değişikliklerin konuşulması ve planlanması gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu aynı zamanda geleceğe yönelik planları gözden geçirip,  bundan sonrası için dikkatli ve akıllıca adımlar atılması gereken, özel hayatınızı yeniden organize edeceğiniz, kendinizi yeniden yapılandırmak için karalar alacağınız bir dönemdir. 
İKİZLER
Yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşularla iletişim artar; tartışmalar, konuşmalar, çok sayıda kontak gündeme gelir. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için uygun bir dönemdir. Eğitim almak, eğitim vermek, lisan öğrenmek, el becerileriyle ya da ifade becerileriyle ilgili şeyler öğrenmek, seyahat etmek, fikirlerinizi yazmak ve yayınlamak açısından  iyi bir dönemdir ayrıca bir takım konularda daha önce cesaret edemediğiniz görüşlerinizi etkin bir şekilde ifade edebilirsiniz.
YENGEÇ
Sahip  olduğunuz kaynakları iyi değerlendirebilme, parayı idare edebilme ve para kazanma becerinizi daha iyi kullanabilme şansınız  artabilir. Gelirinizi ve kişisel maddi kaynaklarınızı artırmak için yeni yollar bulabilirsiniz tabi ki bunun için de  parasal konuları  iyi organize etmek, planlı hareket etmek gerekir.  Geçim kaynağınızın, şu anki hayat tarzınızı karşılayıp karşılamadığını gerçekçi bir şekilde gözden geçirmek isteyebilir bunun için düzenlemeler yapabilirsiniz.
ASLAN
Sözleriniz ve fikirlerinizle  dikkat çekeceğiniz, akıllıca davrandığınız takdirde , şartları kendi lehinize çekebileceğiniz mükemmel bir süreç, iyi değerlendirin sevgili Aslanlar. Bu dönemde duygularınızdan ziyade mantığınızla hareket etmek size daha çok kazandıracaktır. Zekânızı her zamankinden daha aktif kullandığınız, iletişimin daha hızlı akmaya başladığı bir süreç önemli konuşmalar, yazılı anlaşmalar yapmak açısından  evren size en uygun zamanı sunuyor , değerlendirin.
BAŞAK
Bir yılınızı gözden geçireceğiniz , biraz kalabalıktan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Yalnız çalışmak size  daha avantajlı sonuçlar getirebilir, zihinsel yeteneklerinizi de geliştirebilirsiniz. Bu dönem aslında ileri sürmeyi düşündüğünüz fikirleriniz için  hazırlık dönemidir. Bu dönemde çok fazla iç gözlemler yapabilir, geçmişle ilgili unutmak istediğiniz  şeyler tekrar karşınıza çıkıp canınızı  sıkabilir. İşlerinizi gizlice bozmaya çalışanlar, arkadan iş çevirenler, dedikodu yapanlar bol olabilir , farkında olalım.
TERAZİ
Sosyal çevre ile iletişiminizde  hareketlenme olabilir. Her türlü aktivitelere veya organizasyonlara katılmak, dostlar arasında iletişim sağlama zamanı. Gelecekle ilgili  plan yapmak isteyebilirsiniz. Bazılarınız  eskiden beri gelen dostluklarını gözden geçirmek isteyebilir arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde değişiklikler olabilir. Bu dönemde bazılarınızın etrafında zeki, bilgili, becerikli, İletişimci kişileri daha fazla ve iletişim daha yoğun olabilir. Ticari konularda girişim ve yatırımlar yapmak açısından iyi bir dönem olabilir.
AKREP
İşle ilgili önemli konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yapılabilir, eğitimler alabilirsiniz, iş ve kariyer konuları, ailevi konularda iletişim sağlayacağınızı, işle ilgili seyahatleriniz olabilir. Bu dönemde kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni teknikler öğrenebilirsiniz. Otoriteyi temsil eden kişilerle konuşmak, kariyerle ilgili konularda tavsiyeler almak da akıllıca olacaktır ayrıca bazılarınız bu dönemde yeni iş anlaşmaları yapabilirsiniz.
YAY
Yurtdışı  seyahatleri yabancılarla yapılan işler, eğitim, yayıncılık ve medya ile ilişkili konularda yazışmalar, konuşmalar veya anlaşmalar olabilir. Bir takım hukuksal konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kimileriniz eğitim almak, vermek, seminer düzenlemek, uluslararası konuşmalar ya da yazışmalar yapmak için  bu süreci değerlendirebilir. Gelecekle ilgili planlar yapabilir, kararlar alabilir,  saydığımız tüm konularda  yeni çözüm yolları üretebilirsiniz hatta bazılarınız daha sonra kariyerinizde kullanabileceğiniz konularla ilgili eğitimler alabilirsiniz.
OĞLAK
Parasal konulan konuşmak, planlamak adına uygun bir zamandır. Başka kişilerle iş konusunda finansal ortaklıklar yapma konusu gündeme gelebilir. Genel anlamda bu dönemde  projeleriniz varsa destek alma şansınız da yüksek olabilir. Müşterek sahip olunan değerlerle ilgili konular , başkalarından beklenen alacaklarla ilgili konuşmalar, anlaşmalar, kredi ve borç konularıyla ilgili başvurular, başkalarının parasal konularını idare etmeye yönelik işler söz konusu olabilir.. Aynı zamanda okült konularla ilgili eğitim alabilir veya bu konularla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz.
KOVA
İkili ilişkiler ve ortaklıklar bu dönemde vurgu kazanabilir, önemli anlaşmalar gündeme gelebilir, bu anlaşmalar veya sözleşmeler, işle ilgili olabileceği gibi, evlilik veya alım-satım ile ilgili de olabilir. Yakın ilişkide olduğunuz  kişilerle de  önemli konuları konuşmak, açığa çıkarmak için de uygun bir dönemde olacaksınız. İlişkide zorlukların üstesinden gelmek için açıkça konuşmak, önemli konularda danışmanlık ve tavsiyeler almak, ortak işlere girmek, birlikte seyahate çıkmak açısından uygun  zamanlardır.
BALIK
İş başvuruları, işe alışlar, sözleşmeler açısından iyi bir dönem. Kimileriniz  aynı iş ortamını paylaştığı kişilerle iyi ilişkileri  sayesinde daha başarılı olabilir.  Günlük rutin işleri derleyip toparlamak, yapılmış işleri gözden geçirmek, eksikleri ve hataları tespit etmek, çalışma koşullarını bağlayıcı anlaşmalar yapmak gibi faaliyetler için, iş koşullarındaki sorunları çözmek, planlar yapmak için de uygundur. Ayrıca bu dönemde sağlığınızı gözden geçirmeniz de gerekebilir.