• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2022

TEMMUZ 2022


TEMMUZ 2022

GÜNEŞ ASLAN BURCUNDA
23 TEMMUZ- 23 AĞUSTOS 2022
Güneş yıllık ziyaretini gerçekleştirmek üzere  kendi yönettiği  Aslan burcuna  yani tahtına   geliyor ve 1 ay boyunca kendi tahtında olmanın keyfini çıkaracak. . Bu süreçte içimizdeki çocuğun dışarı çıkmasına izin verecek eğlenceye ve hayatın tadını çıkarmaya odaklanacağız. Hayatımıza renk katan her türlü aktiviteyi, bize enerji ve mutluluk veren her ne ise onları yapma gayretinde olacağız. Kimimiz  yaratıcı yeteneklerimizi ortaya çıkaran bir hobiye başlayabilir, kimimiz  keyif verecek gezilere çıkabiliriz, kimilerimiz çocuklarımızla daha neşeli eğlenceli vakitler geçirebiliriz. Aşkı doya doya yaşayabiliriz, gerçekten sevdiğimiz kişilere kalbimizi açabilir onları sevgimizle şımartabiliriz. Sevginin, neşenin ve Güneş’in hayatımıza geri dönmesine izin verelim, kendimizi takdir etmeyi ve onurlandırmayı unutmayalım ! Yükselen burçlara bu geçişin etkisi ne olacak derseniz;
KOÇ
 Çocuklar, aşk, hobiler, sportif konular hareketlenebilir ve ilgi odağınızda olabilir.  Yeteneklerinizi yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilir  özellikle de sanatsal yeteneklerinizi  daha iyi ifade edebilirsiniz. Aslında sevgili Koçlar  kendinize vakit ayırma zamanıdır, en sevdiğiniz hobilerle meşgul olabilir, çocuklarınızla daha fazla vakit geçirebilir arkadaşlarınızla dışarı çıkabilir daha sosyal bir süreç yaşayabilirsiniz. Bir çeşit kendinizi şımartma zamanı gibi düşünün arkadaşlar sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirip hayatın keyifli anlarını yaşamaya başlayabilirsiniz.
BOĞA
Aile ilişkilerinin güçlendiği bir dönemdir , kendinizi yeniden yapılandırma konusunda gerekli kararlar almak için güzel etkiler olabilir. Ebeveynlerinizin  hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir. Aile arası sorunların çözümlenmesine liderlik edebilirsiniz. Evinizi süslemek, bir ev satın almak veya satmak, taşınmak veya  tadilat tarzında evinize yeni bir şey yapabilirsiniz. Bazılarınız ailenizle daha fazla zaman geçirerek  evde aile gezileri veya buluşmalar yapabilirsiniz. İçsel temelinizi oluşturmaya ve duygularınızla temasa geçmeye çalışabilirsiniz. Uzun vadeli projeler planlamak için de iyidir.
İKİZLER
Yaklaşık 1 ay boyunca  her türlü konuyu öğrenmek , fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek  önem kazanır. Etkin ve dikkat çekici bir ifade tarzı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Odak noktanız iletişim kurmak olacaktır,   daha aktif bir zihin  daha fazla fikriniz ve düşünceniz vardır  ve insanların söylediklerinizi duymasını istersiniz. Yakın çevre , akrabalar, kardeşlerle olan iletişimler, kısa seyahatler, kontratlar , sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir.
YENGEÇ
Finansla ilgili konuların gündeminizde önemli yer tutacağını, bütçenizi  iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme kabiliyetinizin artacağını anlatır. İdari becerileriniz, tanınırlığınız, bilinçli ve iradeli seçimlerinizin yanı sıra, önemli kişiler ya da hayatınızdaki etkin erkek figürlerinin desteği sayesinde  de gelir elde edebilirsiniz. Bazılarınızın bu dönemde geliri artabilir böylelikle  kendinize de güveniniz artar.
ASLAN
Sevgili Aslanlar, sizin döneminiz başlıyor. Güneş’in yükselen burcunuza gelmesi ile fiziksel enerjiniz artmaya başlayabilir ve pek çok girişim için rahatlıkla bu süreci kullanılabilirsiniz. Güneş'in 1. evden geçişiyle  kendinize  olan güveniniz artar, otoritenizi daha belirgin bir şekilde ortaya koymaya başlarsınız. Bazılarınız  kişisel yetenekleri iyi kullanabilme, koşullarınızı yönlendirebilme, dikkatleri üzerinize toplayabilme, başkaları üzerinde etki yaratabilme kabiliyetlerini bu dönemde daha rahat kullanabilirler. Bazılarınız  fiziksel görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz çünkü her zamankinden daha fazla dikkat çekmek , spot ışığında olmak istersiniz. Hayatınızda yeni bir şeye başlamak, özellikle de yeni bir yola girmek için iyi bir zamandır.  Daha kendinizden emin, cesur ve cüretkarsınız ve kimsenin iznini veya yardımını beklemeden dışarı çıkıp istediğinizi almaya hazırsınız.
BAŞAK
Bu dönem, senenin değerlendirmesini yapmak ve yeni şeylerin hazırlıklarına girişmek için uygundur. Burası gizlide olanı anlatan bir alandır ve Güneş’in bu alandaki hareketiyle ve daha önce fark edemediğiniz  konular ve gerçekler su yüzüne çıkabilir. Bazılarınızın bu dönemde  arkasından iş çevirenler , gizli düşmanlıklar  olabilir. Sağlıkla ilgili konulara da özen göstermeniz gereken bir dönemdir. İçe çekilmek, meditasyon benzeri çalışmalar yapmak açısından da ideal bir süreçtir, çünkü bu alandaki Güneş ile  odak noktanız bilinçaltınıza yönelir, yüzleşmeniz ve devam etmeniz gereken eski sorunlar ortaya çıkabilir , tüm bunlardan kurtulmak  ve hayatınızı fiziksel, zihinsel, duygusal veya ruhsal olarak temizlemek için iyi bir zamandır.
TERAZİ
Yaklaşık 1 aylık süreçte sosyal alanda ve arkadaş gruplarında hareketlilik devreye girecektir. Bazılarınızın  etrafında güçlü ve etkin kimseler artar. Bazılarınız bu dönemde  tanışacağınız  kişilerden fayda görebilirsiniz. Ekipçe hareket etmek, arkadaşlar ve sosyal alandan destekleyici kişiler bazılarınızın hayatında daha önemli ve öncelikli hale gelebilir. Geleceğinize, hayalinizdeki geleceğin nasıl görüneceğine ve umutlarınızın neler olduğuna daha fazla konsantre olursunuz. Geleceğinizin ne olmasını istediğinizi daha iyi kavrarsınız ve nihai arzularınızın ne olduğuna dair fikirler formüle edebilirsiniz.
AKREP
İş, kariyer, toplumsal statü ve tanınma konuları, başkalarının ilgisini üzerine toplama, başarı ve ilerleme konuları odak noktanız olabilir.  Önemli pozisyondaki güç sahibi kişilerden iş ve kariyer, geleceğe yönelik girişimler alanlarında destek alabilirsiniz. Bu dönem bazılarınız  başarı ve ödül kazanabilir, terfi edebilir, güçlü pozisyona geçebilir, hedeflerinize yönelik konularda önemli gelişmeler sağlayabilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde evlenebilir, bazılarınız  da çocuk sahibi olabilir.
YAY
Seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konular gündeminizde olabilir. Yeni şeyler öğrenmek veya işiniz için seyahatler yapabilirsiniz. Bazılarınız belki bu dönemde uluslararası ticaret yapmak isteyebilir, işini genişletmek isteyebilir. Bu süreçte kimileriniz hedeflerini  geniş tutmak, yeni alanlara doğru yönelmek, yeni şanslar denemek isteyebilir. Kitap yazmak, kitap yayımlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek gibi zihinsel faaliyetler açısından kullanırsanız iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Bazılarınızın hayatına bu süreçte  yabancı kültürlerden önemli, karizmatik ve güçlü kişiler girebilir. 
OĞLAK
Yaklaşık 1 ay boyunca odak noktanız; ortaklaşa kazanımlar, eşinizin veya ortağınızın gelirleri, alacak ve borçlarınız, krediler, vergiler, ödemelere kayacaktır. Bu dönem biraz mali durumunuzu dengelemeye çalışacağınız, ödemelerle yüzleşeceğiniz bir zaman dilimi olabilir. Diğer yandan tehlikeli ve risk taşıyan durumlar, ameliyatlar söz konusu olabilir. Bazılarınız ise metafizik gibi konulara eğilebilir, bu konularda araştırmalar yapabilirsiniz.
KOVA
Yaklaşık 1 ay boyunca ikili ilişkiler hareketlenmeye, dikkat çekmeye ve önem kazanmaya başlar. Tanınmış, önemli, insanların dikkatini çeken kişiler  hayatınıza girebilir. Önemli iş bağlantıları, ortaklıklar gerçekleşebilir. 7. evinizdeki transit Güneş ile odak noktanız diğer insanlar ve ilişkileriniz olacaktır. Bir partnerle daha iyi çalışırsınız ve bire bir ortamda biriyle birlikteyken daha iyi hissedersiniz. Kalabalığın içinde ya da tek başınıza bir şeyler yapmakta zorlanabilirsiniz. İlişkilerinizde iyileştirmeler yapmak ve daha kararlı olmak istediğiniz bir dönem olabilir.
BALIK
Hayatınızdaki iş ve mecburiyetler daha fazla önem kazanmaya başlayacaktır ve hayatınızdaki sorunlara ve sorumluluklarınıza daha fazla eğilmeniz ve bu konularda mücadele etmeniz gerekecektir.  İşleriniz ve günlük rutinlerinizle ilgili yetkili kişilerden ya da hayatınızdaki önemli erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. İş başvurusu ya da işe alım yapabilirsiniz. Önemli konulardan biri de sağlığınızın da bu süreçte dikkat çekici olacağıdır. Sağlığınıza dikkat etmeli, kişisel disiplininizi iyi korumalı ve diyetinize dikkat etmelisiniz.