• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2022

TEMMUZ 2022


TEMMUZ 2022


“KALBİNDE UMUTLA YÜRÜ”
Merhabalar, 28 Temmuz 2022 saat 20:56’da Aslan burcunun 05°de Yeniay Ay gerçekleşecek, ateş elementinin etkisini bir hayli yoğun hissedeceğiz ; çoşkulu , hareketli  çocuksu ve kendimizi gösterme arzusu tavan yapacak. Aslan yönetken, kendini göstermeyi seven , “ben bilirim” leri çok olan, yaratıcı özellikleri ve organizasyon yeteneği olan bir burçtur.  
An haritasında Kova burcu yükseliyor ve yöneticisi Satürn geri harekette ve yükselen derecesi ile kavuşumda, sorumluluklarımızı anlatıyor .Yeniay haritanın 6.evinde bu yüzden çalışma hayatımız, günlük rutin aktivitelerimiz, sağlığımızla ilgili  vurgular söz konusu. Geri hareketine geçmesine saatler kalan Jüpiter Yeniay’a yaptığı güzel açı ile tüm bu konularla ilgili  yeni başlangıçlar yapmak , yeni adımlar atmak için  bereketi bol , genişleme, büyüme açısından altın fırsatlar veren  etkisi ile yaratıcılığımızı, organizasyon yeteneğimizi bu alanlarda ortaya koymak isteyeceğiz, Jüpiter an haritasının ikinci evinde olduğu için maddi destekler de söz konusu olabilir.  Bu Yeniay  zamanı aynı zamanda Jüpiter’in  iyimserlik  veren etkisi kalbimizle (Aslan burcu kalben yapılan işlerle de ilintili ) ve hayat amaçlarımızla bağlantı kurmak için gerçek bir şans sunuyor, her zaman bir  umut vardır mesajı veriyor yeter ki kalpler umutla dolu olsun.
Yeniay an haritasında  Merkür Aslan'da, Satürn Kova'da , Mars, Kuzey Ay Düğümü  ve Uranüs Boğa'da  sabit burçlarda  T- kare açı kalıbı  var. Bu T-kare bize   kişisel haritalarımızdaki yerleşimine göre hangi alanda ise o konularla ilgili değişim için hem harekete geçirici hem de  değişime karşı direnç  gösterebileceğimizi ama Kuzey  Ay Düğümü ve Uranüs kavuşumu ile de kadersel beklenmedik sürprizler ile karşılaşacağımızı , beklenmedik işbirlikleri yapabileceğimizi , sıra dışı  ve teknolojik konuları  da  anlatıyor o zaman ne yapıyoruz değişime dirensek de harekete geçsek de  kalbimizden geçeni, yürekten istediğimizi  yapıyoruz.
Aslan Yeniay’ı süresince  daha ışıltılı kıyafetler giyebilir, takı olarak altın renkte olanları tercih edebilir ve saçımıza bakımlar yapmak , saç rengimizi  veya şeklimizi  değiştirmek  isteyebiliriz. Eğlence mekanları, sosyal faaliyetler, sportif aktiviteler, konserler, sanatçılarla ilgili , çocuklarla ilgili gündemler de hayatımıza girebilir.  Yeniay’ın bütünün hayrına hepimizin hayrına güzellikler getirmesi dileği ile, sevgiler.
Yeniay’ın yükselen burçlara etkisini www.astrodanismanlik.com sitemizden Temmuz ayı burç yorumlarından okuyabilirsiniz.