• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2022

TEMMUZ 2022


TEMMUZ 2022

JÜPİTER GERİ HAREKETİ BAŞLIYORRRRRRRRR!!!
KENDİMİZİN EN İYİ VERSİYONU NASIL YARATABİLİRİZ?

28 Temmuz  Perşembe  23:37’de bereketimiz, şans ve fırsatları anlatan astrolojinin iyicil gezegeni Jüpiter geri hareketine başlıyor ve geri hareketi 23 Kasım 2022’ye kadar devam edecek.  Jüpiter 28 Ekim’de geri hareketine Balık burcunda devam edecek, 23 Kasım’da Balık burcunda düz hareketine başlayacak ve 20 Aralık’ta tekrar Koç burcundaki seyahatine kaldığı yerden devam etmeye başlayacak bu seyahati  16 Mayıs 2023’e kadar devam edecek.
Bu süre zarfında, hayatımızda bazı konular hakkında iyimser hissetmeyebiliriz ve büyük yeni fikirlerle veya çabalarla başa çıkma planlarımız yavaşlar ve muhtemelen durur. Kişisel haritalarımızda Jüpiter’in bulunduğu alan  hangi konuları anlatıyorsa o konularda kendimizi daha az şanslı , daha az hevesli ve daha az iyimser hissedebiliriz fakat Jüpiter felsefi bir gezegendir , bu yüzden bu geriye dönük döneminde  zihinlerimizi açmamızı ve sınırlamalarımızın ötesini görmemizi sağlamak için bizi teşvik edebilir.  Her 13 ayda bir gerçekleşen ve yaklaşık 4 ay süren düzenli bir döngüdür, felsefi ya da manevi içgüdünün  ve yansımanın zamanıdır. Büyüme ve gelişme, mutluluk ve başarı ile ilgili belirli konularla uğraşmak zorunda kalabiliriz.
Jüpiter geri dönüşü, üzerinde çalışmak istediğimiz büyüme alanı ne kadar önemli olursa olsun,  devam etmeden önce her şeyi gözden geçirmek için fazladan zamana ihtiyacımız olduğunu anlatır. İyi şans, fırsatlar, büyüme ve gelişme veya aradığınız zenginliği almaya hazır olduğumuzdan emin olmak ister dolayısı ile  Jüpiter retrosunun hayatımızdaki temas ettiği alanlarla ilgili konularda  sorunu tanıma ve kabul etme şansı verecek bu enerjiye kulak vermek  için zaman ayırırsak hepimizin hayrına daha  iyi olur, canlar.
Hepimizin içsel bilgeliği vardır ve Jüpiter  geri hareketinin  bize mesajı  aslında ; kendimize  biraz zaman ayırmamız, yavaşlamamız ve iç sesimizi dinlememizdir. İç sesimiz bize ne yapmamızı söylüyor? Örneğin;  devam eden ilişkimizde, işimizde , eğitim hayatımızda , maddi kazanımlarımızda kendimizi rahat ve mutlu hissediyor muyuz yoksa kendimizi kandırıyoruz … mış  gibi  mi yapıyoruz? Jüpiter   geri hareketinde kendimize bu soruları sormamız için zemin hazırlar ve cevaplarını düşünmemiz  için bize dört ay verir ve her ne kadar geri harekette olsa da  cömert , iyicil kocaman yüreği olan Jüpiter, nasıl büyüyeceğimizi, değişebileceğimizi ve kendimizin en iyi versiyonunu nasıl  yaratacağımıza yardımcı olmak ister bu yüzden de bizi içsel düşünmeye teşvik etmesinin yanı sıra işimizle ilgili kaçırdığımız fırsatlar, kariyerimizle ilgili ertelenmiş bir eğitim, yapmayı arzuladığımız bir yurt dışı seyahatini  bu dönemde tekrar karşımıza çıkarabilir daha önce bunların farkına varmadığımızın farkında olarak bize tekrar bir şans verebilir   yeter ki farkında olalım ve iyi değerlendirelim, Jüpiteryen fırsatları yakalamanız dileği ile sevgiler. 
Jüpiter geri hareketinin yükselen burçlara etkisini www.astrodanismanlik.com Temmuz ayı burç yorumlarından okuyabilirsiniz.