• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Terazi Burcu

Terazi Burcu


Terazi Burcu

Zaten siz sevgili teraziler çok kolay karar veremezsiniz, kararsızsınızdır. Bu dönem ise karar vermekte gerçekten güçlük çekebileceğiniz bir süreç olacaktır.

12.ev bizim kontrol edemediğimiz bir alandır. Bu nedenle ayın 23 üne kadar olan dönemde kontrol edemediğiniz bir takım olayların, bir takım durumların, gelişmelerin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Pek de içine dahil olmak istemeyeceğiniz bu olayların içinde kendinizi bulabilir ve bu olaylarla ilgili efor sarf etmek durumunda kalabilirsiniz. Diğer yandan gizli düşmanlıklar söz konusu olabilir. Nereden geldiğini, kimin yaptığını ve neden yaptığını anlamadığınız olaylar başınıza gelebilir ve sizler bunun neden olduğunu anlamaya çalışabilirsiniz. Diğer taraftan 12. Ev; sağlığımızı, hastahaneleri, ameliyatları anlatır. Ayın 23 üne kadar sağlığınıza odaklanmak durumunda kalabilirsiniz. Bir süredir ertelediğiniz sümen altına attığınız bir takım hastalıklarınız, sağlık sorunlarınız varsa onlar gün yüzüne çıkabilir ve sizler hastalıklarınızla ilgilenmek, hastahanelere gidip gelmek durumunda kalabilirsiniz. Ya da bazılarınız fiziksel değil de psikolojik olarak kendilerini sıkıntılı, bunalmış, daralmış hissedebilirsiniz. Zaten 12.ev insanı içine kapatır. Kimseyle konuşmak ya da görüşmek istemeyebilirsiniz. İşte bu nedenle sizin muhteşem olan o iletişimci yönünüzü kullanmanız, dışarı çıkmanız arkadaşlarınızla, gerçekten sevdiğiniz ve güvendiğiniz, enerjileri size iyi gelen kişilerle görüşmek, buluşmak sohbet etmek, paylaşmak sizlere iyi gelecektir.Bazılarınız ise bu süreci meditasyon yapmak, çeşitli enerji çalışmaları yapmak için kullanabilirsiniz.

14 Eylül’de Balık burcunda  Neptünyen bir dolunay gerçekleşecek. sizlerin 6. Evinizde.Bu dolunay ışığını iş hayatınıza, çalışma alanınıza, iş arkadaşlarınıza, hastalıklarınıza ve günlük rutinlerinize yansıtacaktır. Bu da demek oluyor ki dolunayın ışığı ile birlikte bazılarınız işini değiştirmek isteyeceksiniz, belki kariyer değişikliği yapmak isteyeceksiniz ya da bazılarınız iş nevinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu dolunayla bir süredir beklediğiniz iş fırsatları gündeme gelebilir. İş ortamındaki bazı gizli düşmanlıklar yüzünden iş kayıpları olabilir.Bazılarınızın ise iş arkadaşları ile ilgili bazı konular görünür hale gelebilir. Birileri işinden ayrılabilir ve yeni iş arkadaşları gelebilir. Bu konularda haberler alabilirsiniz. İş hayatınızda, çalışma ortamınızda ve iş arkadaşlarınızla ilgili konularda ciddi bir takım değişiklikler ve farkındalıklar olurken bazılarınız da sağlığınızla ilgili belki de görmezden geldiğiniz, yok saymak istediğiniz konular gün yüzüne çıkabilir, bu konuda yeni haberler alabilirsiniz ve gündeminize sağlığınız oturabilir.

Şimdi biraz önce bu dolunayın neptünyen bir dolunay olduğunu söylemiştim, bu yüzden bu dolunay zamanında aldığınız haberlerin tam bir netliği olmayabilir, aldığınız iyi ya da kötü haberlerin altında yatanları iyi araştırmalı, siz de hayal kırıklığı yaratmasına izin vermemelisiniz.

23 Eylül de Güneş Terazi burcuna geçecek. Merkür ve Yönetici Gezegeniniz Venüs de burada olacak. Sizlerin 1. Evinizde. 23 Eylül’ den sonra hep birlikte sizlerin doğum gününüzü kutluyor olacağız. Ve 23 Eylül den sonra o iç karanlıklarınızın, sıkıntılarınızın, daralmalarınızın, inzivaya çekilme isteğinizin sona erdiği, çok daha fazla görünür olduğunuz ve olmak isteyeceğiniz, parladığınız ve dikkat çektiğiniz günler başlamış olacak.Artık kararlarınızdan çok daha emin olduğunuz, kararlarınızı ve duruşunuzu insanlara göstermek ve anlatmak isteyeceğiniz bir dönem başlamış olacaktır.

Kendinizi çok daha güzel hissedeceğiniz belki fiziksel görünüşünüzle ilgili bir takım değişiklikler yapacağınız, fiziksel görünümünüz ve sağlığınızla ilgili kararlar verip uygulamaya geçeceğiniz bir dönem olacaktır.
İletişimci yönünüz son derece aktif olacağı için , iyi iletişimler kurarak hoş vakitler geçirebilir ve bazılarınız da  yeni ilişkilere yelken açabilirsiniz.