• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TERAZİ BURCUNDA YENİAY

TERAZİ BURCUNDA YENİAY


TERAZİ BURCUNDA YENİAY

JÜPİTER  DESTEKLİ TERAZİ YENİAYI
Yeniay bir döngünün sonunu ve yeni  28 günlük döngünün başlangıcını temsil eder. Güneş -Ay kavuşumu canlandırıcı bir enerji ve inisiyatif patlaması verir. Bu yüzden yeni bir başlangıç ​​yapmak, yeni bir sayfa açmak veya yeni bir proje başlatmak için mükemmel  zamanı ifade eder. Ayrıca ilerlemenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken eski alışkanlıklarınızı, davranışlarınızı ve inançlarınızı sorgulatır.
Yeniay Terazi burcunda oluşuyor ve Terazi burcu hava elementinden bir burç olduğu için  iletişim, haberleşme, sosyalleşme , barış ve huzuru sağlama, denge kurma, nezaket  gündemimizde olacak. Ayrıca Terazi evlilik, ortaklık, toplumsal ilişkilerimiz gibi her türlü ilişkileri anlattığı  ve hak, hukuk adaleti temsil ettiği için tüm bu konular önemli olacak.
Sanatsal  yaratıcılık ,ilişkilere çözüm bulmak ve anlaşmak, yeni ilişkiler ve teklifler için yeniay size fırsatlar sunuyor. Estetik yaptırmak, kişisel bakım ve güzelleşmek için de şanslı olacağımız bir süreç değerlendirin bayanlar. Evlenmek, iş anlaşmaları için gede uygun ,olumlu bir enerji veriyor.
Yeniay an haritasında yine bir hava elementi olan İkizler yükseliyor ve iletişim bir kez daha vurgulanıyor. Seyahat etmek arzusunda olacağımız, öğrenmeye, yazmaya, tanıtım ve pazarlamaya önem vereceğimiz bir süreçte olacağız. İkizlerin yöneticisi Merkür Plüton ile kare açı yapıyor ve dönüşüm temalarını ilişkilerimizde yaşayabileceğimizi , ilişkilerde huzuru ve dengeyi bulmak için dönüşüm ve değişimi  yapmak gerekliliğini vurguluyor.(ki bu değişim ilişki modelimizi veya ilişkilere bakış açımızı değiştirerek gerçekleşebilir).  Venüs ile   de kavuşumda olan Merkür haritanın 5.evinde sanatsal becerileri anlatıyor .
Venüs ile Jüpiter’in uyumlu açısı  ise bu yeniayın bereketli ve şanslı olduğunu müjdeliyor. Bu olumlu açı ilişkilerde haksızlığa uğradığımız konularda  da destekleneceğimizi anlatıyor. Jüpiter’in bu desteği  eğitim, yurt dışı gezileri, yabancı kültürlerle  ilgili yeni başlangıçlar ve girişimleri de olumlu yönde etkiliyor. Hepimiz için şanslı ve bereketli bir yeniay olsun ,sevgiler.