• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Venüs Akrep burcunda

Venüs Akrep burcunda


Venüs Akrep burcunda

Akrep  burcu astrolojide, ölümü, yeniden doğuşu, değişim-dönüşümü, yenilenmeyi, görünenin ardındaki gerçeği arayan dedektifi, derinliği,  gücü, septik  düşünce tarzını, ihtirası, araştırmacı bir yapıyı ,  kontrolcü ,hırslı ,intikam peşinde  ve takıntılı olmayı anlatır.
Venüs gezegeni ise astrolojik olarak  nasıl aşık olduğumuzu, nelere nasıl değer verdiğimizi, ilişkilerden beklentilerimizi,  estetik- sanat anlayışımızı, yaratıcılığımızı ve kendi öz değerimiz hakkındaki  bilgileri anlatır.
Akrep'teki Venüs ile ilişkilerde tutku vardır, yüzeysel flörtler ve temaslar sizi  tatmin etmeyebilir; tabuları kıran, aşırı yoğun  ve unutulmaz olan özel birisi ile  “beden ve ruh” temasını isteyebilirsiniz, uğruna öleceğiniz aşkın peşinden koşabilirsiniz. Bu, Venüs için oldukça duygusal bir durum, tutkulu, şehvetli ve yoğun bir enerjidir. Akrep, ”Ya hep, ya hiç! “  diyen bir  enerjidir ve bunun sonucunda ilişkilerimizin  bizi  tükenme noktasına taşıdığını hissedebiliriz fakat bizi tükettiklerini hissetsek de ilişkilerimiz bizim için son derece önemlidir . 
Venüs Akrep burcunda zararlı  olduğu için de; ilişkilerimizde kontrolcü, intikamcı olabiliriz. Tüm ilişkilerimizde daha takıntılı  ve septik bir şekilde davranabilir karşımızdaki kişilere daha az güvenebiliriz bu durum da ilişkilerimize zarar verebilir. En güzeli bu transit sırasında ilişkilerimizde değişim-dönüşüm içinde olabilir olasılığını göz ardı etmeden sorunlarımız varsa çözmeye çalışmak.