• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Yay Burcu

Yay Burcu


Yay Burcu

Mesleki alanda  çalışmak ,kazanmak ve başarmak  tüm bunları her zamankinden daha yoğun istediğiniz bir süreçtesiniz. Belki bazılarınız işle ilgili yolunda gitmeyen şeyler yaşıyor olabilir ve işlerini değiştirebilirler. Otorite figürleriyle ya da yüksek mevkilerden kişilerle ilişkileriniz, bireysel başarınızda önemli rol oynayabilir, bu dönemde kurduğunuz ilişkiler meslek ve kariyer hayatınızı olumlu yönde etkileyebilir. Eşiniz  kariyerinize ya da ev ekonomisine katkıda bulunmak için çalışmaya başlayabilir, bazılarınız hayat eşinizle mesleğiniz  sayesinde tanışabilir ve evlenmek isteyebilirsiniz. bazılarınız nişanlanabilir ya da sözlenebilir. Bazılarınız ise çocuk sahibi olmak isteyebilir,Bazılarınız ise eğitimini aldığınız bir  alanda kariyer  yapabilir, eğitiminiz  ne kadar sağlamsa, kariyerinizde de o kadar başarılı olur ve tanınabilirsiniz. Bazılarınız işinizle bağlantılı olarak  seyahat yapabilir, bazılarınızın işi yabancılarla, eğitimle  yayıncılıkla bağlantılı olabilir.

Bazılarınızın  ise  yaratıcı fikirleri, sanatsal veya sportif yetenekleri sayesinde kendini tanıtma potansiyelleri olabilir bu dönemde  hobi olarak başladığınız şeyler, daha sonra mesleğiniz haline dönüşebilir. Bazılarınızın  çocukları  başarılarılı çalışmalarıyla veya yaratıcılıklarıyla sizin  ve çevrenizin takdirini kazanabilir. Bazı yükselen Yaylar ise çocuklarla ya da gençlerle ilgili bir iş yapmak isteyebilir bu da  başarı getirebilir.

Fakat bazı yükselen yaylar gizli saklı işlere, manipülasyona girme eğilimi gösterirse, kariyeri ile ilgili konularda gözden düşebilir, itibar kaybına uğrayabilir dikkatli olalım. Bazılarınız ise otorite figürlerinden yana gizli düşmanlıklar veya otorite figürleriyle ilişkilerinden dolayı kayba uğramasına neden olan durumlarla karşı karşıya kalabilir. Bazılarınız ise geçiminizi mesleği, kariyeri, önemli ve etkin pozisyondaki kişiler sayesinde elde edecektir. Eğer doğum haritalarınızda diğer faktörler de destekliyorsa, kazancınız yüksek olabilir,önemli bir pozisyona yükselebilir ya da kendi işini idare etmekten para kazanabilir. Eğer bu dönemde iş becerileriniz yüksek olursa, kariyerinizde ve mesleğinizde size prestij getirecektir. Ne kadar çok efor ve gayret ortaya koyarsanız  o kadar başarılı olursunuz.  Bazılarınız aile işiyle uğraşabilir, aileden gelen imkanları iş alanında kullanabilir ve iyi kazanç elde etme şansı vardır. Kimi yükselen Yaylar’ın   ise sosyal çevresi  ve arkadaşları sayesinde kariyerlerinden elde edecekleri   kazanımlarda artış olabilir.

14 Eylül tarihinde Balık burcunda bir dolunay yaşayacaksınız ve işe harcanan enerji ile aile içi meselelere harcanan enerji arasında bir denge kurmak durumunda olacaksınız. Kariyer  ve kişisel yaşamınıza dengeli bir şekilde dikkat etmeniz ve odaklanmanız gerekiyor , ev, aile,ebeveynler  veya mülk meselesi bu dolunay da tüm dikkatinizi çekebilir.Ayrıca Neptünyen bir dolunay olacağı için yanıltıcı ,aldatıcı ,belirsizlik veren bir enerjisi var sanki iş, ebeveynler  ve ailevi konularda bir sisin içindeymiş önünüzü göremiyormuş gibi hissedebilirsiniz ama negatif bir etki yok sadece daha temkinli,daha dikkatli adım atmanız gerekiyor.

23 Eylül’den sonra hayata dair planlarınızda daha olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.Yeni iş görüşmeleri olabilir, işinizden elde ettiğiniz kazançlarda artış olabilir çünkü arkadaş çevrenizin artacağı,daha çok sosyal olacağınız bir sürece giriyorsunuz. 21 Eylül’den sonra Satürn ileri hareketine başlıyor sizler bir süredir maddi anlamda testlere tabi idiniz 21 Eylül’den sonra maddi anlamda daha rahatlayacağınız bir dönem olacaktır.