• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu


Yengeç Burcu


3. ev bize kardeşlerinizi, yakın akrabalarınızı, komşularınızı, çocukluk arkadaşlarınızı anlattığı için 23 Eylül’ e kadar gündemleriniz daha çok kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, çocukluk arkadaşlarınız ya da komşularınızla ilgili olacaktır. Onlarla birlikte gündemleriniz olabileceği gibi onların gündemleri içinde yer alıp onlara destek olup yardım edebilirsiniz.Bazılarınız için eğitimler gündeme gelebilir. Yeni bir eğitime başlamak için çok uygun bir zaman dilimi olacaktır. Bazılarınız için ise ticari işlemleriniz, işleriniz gündem olabilir. Ticari işlerinizle ilgili kontratlar düzenlemek, anlaşmalar yapmak, imzalar atmak için olumlu etkiler alıyor olacaksınız. Belki de biten bazı ticari ilişkileriniz yerine yepyeni ticari ilişkiler içine girebilirsiniz.Diğer taraftan bir süredir sınandığınız konu zaten ikili ilişkilerinizle ilgiliydi. İşte bu ay yakın akraba ilişkilerimizde, komşularımız ya da çocukluk arkadaşlarımızla ilişkilerimizde veya kardeşlerimizle olan ilişkilerimizde bazı kopmalar, dağılmalar olurken bir taraftan da bu ilişkileri yeniden yapılandırmamız söz konusu olacaktır.

14 Eylül’ de Balık burcunda Neptünyen bir Dolunay gerçekleşecek,sizlerin 9. Evinizde 9. ev uzak yerleri, uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızı, akrabalarınızı, yurtdışı seyahatlerinizi, yurtdışı ile yaptığınız ya da yurtdışında yaptığınız işleri anlatır. Yani bu dolunayda uzaklardan haberler alabilirsiniz. Uzaklarla ilgili duyacağınız haberler sizlerin gündemlerinize oturabilir. Belki de yurtdışı bağlantılı bir işe başlayabilirsiniz, belki de uzun süredir bir yurtdışı bağlantılı ticari bir işle ilgileniyorsunuz işte bu dolunay size bu ticari işle ilgili iyi haberler getirebilir. İşinizi tanıtmak için,  işinizi duyurmak için bu dolunayı kullanabilirsiniz. Bazılarınız içinse mahkemelerde bir dava süreciniz varsa, bu davalarla ilgili gelişmeler olabilir. Ya da bir eğitime başlayabilirsiniz. Bazılarınız için Akademik süreçler gündeminize gelebilir ya da bazılarınız keyifli bir yurtdışı seyahati gerçekleştirebilirsiniz. Ama neptünyen bir dolunay olduğunu unutmamamız lazım. Bütün bu konularda biraz dağılabiliriz. Dikkatli ve farkında olmak lazım. Biraz gelişmelerden, duyduklarımızdan emin olmak faydanıza olacaktır. Hayata bakış açınız, hayat felsefeniz ve inançlarınızla ilgili de bir takım farkındalıklarınız olabilir ve kararlar verebilirsiniz.

23 Eylül’ de Güneş Terazi burcuna geçecek. Merkür ve Venüs de burada olacak. Sizlerin 4. Evinizde. Eylül ayının 23’ ünden sonra odak noktanız, aileniz, ailevi olaylar, yaşadığını yer, toprağınız ve gayrimenkulleriniz olacaktır. Çözülememiş ailevi sorunlarınız varsa onları çözmek için, ailenizle vakit geçirmek için çok iyi bir dönem olacaktır.
Bazılarınız gayrimenkul satmak ya da almakla ilgilenebilirsiniz. Alım satım işleri için çok uygun bir süreç, değerlendirebilirsiniz. Babanızla ilgili bazı konular gündeminize gelebilir ya da ailece bir toprak alım satımı yapabilirsiniz. 4. evdeki bu stelyum aile kurmak için de iyi enerjiler verecektir.