• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Yüzyüze Eğitim

Astroloji Eğitimi


Asro.Danışmanlık Eğitim ve Enerji Merkezimizde Diploma Eğitimimiz Temel Seviye (Başlangıç Seviyesi) ve İleri Seviye olmak üzere toplam 2 yıllıktır ( Her bir seviye 8 Ay sürmekte ve 32  Saat dersi kapsamaktadır.) Ayrıca  öğrencilerimiz  bu seviyelerden mezun olduktan sonra  Uzmanlaşma  derslerine de katılarak bu alanlarla ilgili de  sertifika programlarını tamamlayabilirler.

 Öğrencilerimiz her seviyenin tamamlanmasından sonra   o seviyede öğrendikleri  üzerinden yazılı sınava tabi tutulur ve başarılı olanlar, ilgili seviyenin Sertifikası’nı almaya hak kazanır fakat  sınavlarda %60 başarı elde  etmek gerekmektedir.

Uzmanlaşma Programlarına katılmak için  de “Temel Seviye” programını gereken not baremini aşarak sertifika almaya hak kazanmış olmak gerekmektedir. Bazı Uzmanlaşma sınıfları ise her iki seviyeyi de tamamlamış olup diploma almaya hak kazanmış öğrencilerimize verilecektir.
Temel seviye derslerimiz yüz-yüze eğitim ve online eğitim olmak üzere bu sene 2 sınıf açılarak yürütülecektir.
Temel seviye Yüz yüze eğitimlerimizde;  başlangıç seviyesindeki öğrencilerin Astroloji’nin temel kavramlarını öğrenmelerini amaçlamaktayız. Böylelikle  harita yorumunda farkındalık kazanmak için ilk adımlarını atmış olacaklardır. Derslerimiz  önce program dahilinde teorik ve daha sonra öğrenci haritaları üzerinden pratik yapılarak işlenecektir.

Temel Seviye Yüzyüze Eğitim: Her Cumartesi  saat 13:30 - 15:30
Temel Seviye Online Eğitim : Her Perşembe saat     21:00 – 23:00
Ücret : 400+ KDV = 472 TL
 
 

KAYIT OL